captcha

Jūsų klausimas priimtas

Laidoje „Ką man skaityti?“ – dvi skaitančios ir kuriančios moterys

„Labai gerai, kad mes žinom visus didžius rašytojus vyrus, bet yra ir nė kiek ne mažiau įdomi paralelinė istorija, kuri niekada nesulaukia deramo pripažinimo“, – sako lytiškumą mene tyrinėjanti Laima Kreivytė, kurios knygų lentynose gausu moterų literatūros.    
Laima Kreivytė.
Laima Kreivytė.

„Labai gerai, kad mes žinom visus didžius rašytojus vyrus, bet yra ir nė kiek ne mažiau įdomi paralelinė istorija, kuri niekada nesulaukia deramo pripažinimo“, – sako lytiškumą mene tyrinėjanti Laima Kreivytė, kurios knygų lentynose gausu moterų literatūros. Laidoje išgirsite, kokią įtaką menotyrininkei daro knygos ir kokius autorius ji rekomenduoja norintiems geriau pažinti save pačius ir mus supančią tikrovę.

Apie kino ir literatūros bendradarbiavimą pasakos žinomų kino filmų „ Balkonas“ ir „Pokalbiai rimtomis temomis" režisierė Giedrė Beinoriūtė. Ar knygos ekranizacija gali prilygti knygai? Ko tekstuose pasigenda kino kūrėja ir kokios knygos jai svarbiausios?

Kas, kodėl ir kokių knygų ieško prekybos centruose? Reportažas apie literatūrą iš maisto prekių parduotuvės.

Ved. Simona Aginskaitė.

Laida „Ką man skaityti?“ – ketvirtadienį, spalio 10 d., 16.03 val. per LRT RADIJĄ. Kartojama pirmadienį, spalio 14 d., 20.20 val.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close