captcha

Jūsų klausimas priimtas

„LRT Aktualijų studija“: ko siekia „Pirmasis Baltijos kanalas“ iškraipydamas mūsų istoriją?

Lietuvos radijo ir televizijos komisija pranešė, kad kreipėsi į „Pirmąjį Baltijos kanalą“, reikalaudama paneigti laidoje paskleistą melą apie Sausio 13-ąją ir atsiprašyti Lietuvos piliečių. Kabelinės TV operatorius „Cgates“ nusprendė sustabdyti Latvijoje registruoto kanalo retransliavimą.  

Lietuvos radijo ir televizijos komisija pranešė, kad kreipėsi į „Pirmąjį Baltijos kanalą“, reikalaudama paneigti laidoje paskleistą melą apie Sausio 13-ąją ir atsiprašyti Lietuvos piliečių. Kabelinės televizijos operatorius „Cgates“ nusprendė sustabdyti Latvijoje registruoto kanalo retransliavimą. Bendrovės „Baltic Media Alliance“, kuriai priklauso „Pirmasis Baltijos kanalas“, generalinė direktorė Jolanta Butkevičienė atsiprašo Lietuvos žmonių ir teigia, kad tai buvo didžiulis akibrokštas ir provokacija.

Laidoje dalyvauja komunikacijos ekspertas Mantas Martišius, Lietuvos žurnalistų sąjungos pirmininkas Dainius Radzevičius, parlamentinės grupės „Už istorinę atmintį ir teisingumą“ pirmininkas Arvydas Anušauskas.

Ved. Agnė Skamarakaitė.

„LRT Aktualijų studija“ – trečiadienį, spalio 9 d., 11.03 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...