captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: Rokiškyje sustabdyta pieno produktų gamyba eksportui į Rusiją

Antradienį po pietų bendrovė „Rokiškio sūris“, atsižvelgdama į susidariusią situaciją Rusijos pasienyje bei turimą informacija, laikinai sustabdė pieno produktų, skirtų eksportuoti į šią šalį, gamybą. Kokių ieškoma išeičių, kokios galimos pasekmės?

Antradienį po pietų bendrovė „Rokiškio sūris“, atsižvelgdama į susidariusią situaciją Rusijos pasienyje bei turimą informacija, laikinai sustabdė pieno produktų, skirtų eksportuoti į šią šalį, gamybą. Į Rusiją bendrovė eksportuodavo maždaug penktadalį savo produkcijos. Kokių ieškoma išeičių, kokios galimos pasekmės?  

Vyriausybėje vykusiame pasitarime gilintasi į opias mėsos produktų rinkos apsaugos ir gyvulininkystės sektoriaus plėtros problemas. Šalia kitų aktualių klausimų aptartas Gyvulininkystės plėtros programos projektas, aplinkosauginiai ir sveikatos apsaugos reikalavimai ūkiams.

Spalio 9-oji – Pasaulinė pašto diena. Būtent tą dieną 1874 m. buvo įkurta Pasaulinė pašto sąjunga – Tautų Sąjungos specializuota institucija tarptautiniams pašto ryšiams organizuoti ir tobulinti. Per mažiau kaip 150 metų paštas žengė stulbinantį pažangos žingsnį – nuo pašto karietomis vežiojamų laiškų iki elektroninio pašto, kai laiškas adresatui išsiunčiamas akimirksniu. Kaip atkūrus Lietuvos Nepriklausomybę pastaraisiais dešimtmečiais keitėsi mūsų šalies paštas kaime, jo veikla, koks šiandien kaimo laiškanešio darbas?

Ved. Algirdas Steponavičius.

„Gimtoji žemė“ – trečiadienį, spalio 9 d., 06.05 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...