captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Lietuvos diena“: ar Lietuva kreipsis į PPO?

Premjeras Algirdas Butkevičius sako, jog Lietuva neturi faktų, jog galėtų dėl galimo pieno produktų ribojimo Rusijoje kreiptis į Pasaulinę prekybos organizaciją (PPO).
ELTA nuotr.
ELTA nuotr.

Premjeras Algirdas Butkevičius sako, jog Lietuva neturi faktų, jog galėtų dėl galimo pieno produktų ribojimo Rusijoje kreiptis į Pasaulinę prekybos organizaciją (PPO). Rengtis tokiam kreipimuisi Vyriausybę ragina Prezidentė Dalia Grybauskaitė. Premjeras pabrėžia, kad visos aukščiausios valdžios institucijos turėtų bendrai dirbti sprendžiant šią problemą.

Maisto ir veterinarijos tarnyba šiandien žada išsiųsti paklausimą Rusijos vartotojų teisių gynimo tarnybai ir paprašyti oficialių duomenų, kuriais remiantis stabdomas Lietuvos pieno produkcijos importas. Šis klausimas antradienį bus keliamas Briuselyje, veterinarijos pareigūnų darbo grupės posėdyje.

Seimas pradeda svarstyti įstatymo pataisas, kurios leis EP rinkimuose dalyvauti ne tik politinių partijų, bet ir nepriklausomiems kandidatams.

EP šiandien ketina išsakyti savo poziciją, kaip kovoti su rūkymu. Nepaisant tabako pramonės spaudimo, europarlamentarai linkę palaikyti griežtus  apribojimus gamintojams. Kiek, jūsų manymu, dėl tabako  direktyvoje numatytų draudimų galėtų būti veiksminga kova su rūkymu? Pokalbis su klausytojais 13.37 val.

Taip pat laidoje naujausios žinios, orų, prognozė, savaitės komentaras, kalbos valandėlė.

Laidą veda Madona Lučkaitė. Redaktorius Česlovas Burba.

„Lietuvos diena“ spalio 8 d., antradienį, nuo 13.00 iki 15.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...