captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: kodėl nusikalsti linkę ir nepilnamečiai?

Žiniasklaidoje pasirodė pranešimai, kad Klaipėda sunerimusi dėl nepilnamečių padaromų nusikaltimų, todėl neatmetama galimybė sugrąžinti tvarką, pagal kurią po 22.00 val. jiems būtų draudžiama be suaugusiųjų vaikštinėti miesto gatvėmis.
A. Ufarto (BFL) nuotr.
A. Ufarto (BFL) nuotr.

Žiniasklaidoje pasirodė pranešimai, kad Klaipėda sunerimusi dėl nepilnamečių padaromų nusikaltimų, todėl neatmetama galimybė sugrąžinti tvarką, pagal kurią po 22.00 val. jiems būtų draudžiama be suaugusiųjų vaikštinėti miesto gatvėmis.

Vilniuje antradienį rengiama konferencija „Security Day 2013“. Pagrindinis šių metų konferencijos akcentas – kibernetinio saugumo strategijos plėtojimas ir techninis įgyvendinimas kiekvienoje organizacijoje, nepriklausomai nuo jos dydžio ar pobūdžio.

Įvertinus aplinkos ministro sudarytos darbo grupės nustatytų „Žvejybos rojaus“ projektų vertinimo kriterijus, konkurse liko trys savivaldybės – Lazdijų, Molėtų ir Zarasų.

Rubrika „Mokslo vardai“. Amerikiečių biochemikas Colinas Campbellas beveik penkiasdešimt metų tyrinėja mitybos ir įvairių lėtinių ligų ryšį. Jo išvada tokia – jei žmogus maitintųsi daugiausiai augaliniu neapdorotu ar mažai apdorotu maistu, vengtų rafinuotų produktų – galėtų apsisaugoti ar pasveikti nuo daugybės susirgimų. 

Amerikiečiai biologai Jamesas Rothmanas bei Randy Schekmanas ir Vokietijoje gimęs tyrėjas Thomas Suedhofas pelnė 2013 metų Nobelio medicinos ir fiziologijos premiją už svarbius tyrimus, padedančius suprasti, kaip baltymai ir kitos medžiagos yra transportuojamos ląstelių viduje.

Televizijos kanalas LRT KULTŪRA šią savaitę pradeda jau dešimtąjį sezoną, kuriame šešios naujos autorinės laidos.

Taip pat interviu su Premjeru Algirdu Butkevičiumi, etnologo Liberto Klimkos pasakojimas.

Laidą veda Gabija Narušytė ir Artūras Matusas. Prodiuserė Ilona Rūkienė.

„Ryto garsai“ spalio 8 d., antradienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...