captcha

Jūsų klausimas priimtas

„60 minučių“: kas vyksta ir kodėl su lietuviškais maisto produktais Rusijoje?

Rusijos vartotojų teisių priežiūros tarnyba skelbia, kad sustabdė lietuviškų pieno produktų įvežimą. Tačiau pienininkai sako, kad eksportas vyksta toliau. Rusijos muitinė teigia kol kas negavusi nurodymo stabdyti lietuvišką pieną. 
S. Žiūros (BFL) nuotr.
S. Žiūros (BFL) nuotr.

Rusijos vartotojų teisių priežiūros tarnyba skelbia, kad sustabdė lietuviškų pieno produktų įvežimą. Tačiau pienininkai sako, kad eksportas vyksta toliau. Rusijos muitinė teigia kol kas negavusi nurodymo stabdyti lietuvišką pieną. Tačiau tuo pat metu Rusijos žiniasklaida prakalbo apie mėsos ir žuvies ribojimą iš Lietuvos. Kas vyksta ir kodėl su lietuviškais maisto produktais Rusijoje – atsakymų ieškosime laidoje.  

Seimui siūloma nuo kitų metų įteisinti lažybas internetu ir įpareigoti Lošimų priežiūros tarnybą griežčiau kontroliuoti nelegalių virtualių lošimų organizatorius. Tačiau interneto operatoriai bei informacijos technologijų bendrovės nuogąstauja, kad taip bus suvaržytos interneto vartotojų teisės ir šalyje sukurtas interneto cenzūros precedentas. Ar svarstomas Azartinių lošimų įstatymas įves cenzūrą?

Taip pat kalbėsime apie prasidėjusią Nobelio premijų savaitę. Šiandien medicinos srityje įvertinti 3 mokslininkai.

Ved. Deividas Jursevičius.

„60 minučių“ – spalio 7 d., pirmadienį, 17.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...