captcha

Jūsų klausimas priimtas

„LRT Aktualijų studija“: ar Lietuvoje ginamos vartotojų teisės?

Kasdien didėjant pasiūlai ir konkurencijai, daugėjant reklaminių pranešimų, darosi sunku objektyviai įvertinti siūlomų prekių ar paslaugų kokybę ir naudingumą, kartais tik grįžę namo suvokiame, kad nusipirkto daikto mums visai nereikia, o ir tas pats su broku. 
Laidos vedėjas Vytautas Kvietkauskas.
Laidos vedėjas Vytautas Kvietkauskas.

Visi esame vartotojai kai perkame prekes, naudojamės paslaugomis, vykstame atostogauti, remontuojame automobilius, būstą ir t.t. Kasdien didėjant pasiūlai ir konkurencijai, daugėjant reklaminių pranešimų, darosi sunku objektyviai įvertinti siūlomų prekių ar paslaugų kokybę ir naudingumą, kartais tik  grįžę namo suvokiame, kad nusipirkto daikto mums visai nereikia, o ir tas pats su broku. O ką daryti, jei pataisyta kavamalė  dieną po remonto vėl nebeveikia? Ar iškilus problemai žinome kur kreiptis, ar atsipeikėjus nuo paslaugaus pardavėjo kerų jau per vėlu galvoti apie nereikalingam daiktui ar paslaugai išleistus pinigus?

Apie tai pokalbis tiesioginėjejos laidoje, kurioje į klausimus atsakys Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos direktorius Feliksas Petrauskas, Vartojimo prekių bei paslaugų skyriaus vedėja Rasa Pupienienė ir Lietuvos vartotojų organizacijų aljanso prezidentė Eglė Kybartienė.

Vedėjas Vytautas Kvietkauskas.  

„LRT Aktualijų studija" – spalio 10 d., antradienį, 11.03 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...