captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Lietuvos diena“: parlamentarai aiškinasi Suskystintųjų gamtinių dujų terminalo statybos aplinkybes

Parlamentarai aiškinasi, kodėl pakeistos „Klaipėdos naftos" dujotiekių statybos rangovo konkurso sąlygos, ar tiesa, kad „Klaipėdos nafta" yra įsipareigojusi už plaukiojančios saugyklos nuomą mokėti beveik pusę milijono litų per dieną?

Parlamentarai aiškinasi, kodėl pakeistos „Klaipėdos naftos" dujotiekių statybos rangovo konkurso sąlygos, ar tiesa, kad „Klaipėdos nafta" yra įsipareigojusi už plaukiojančios saugyklos nuomą mokėti beveik pusę milijono litų per dieną. Taip pat domėsis, kodėl į gamtinių dujų kainą įtrauktos terminalo, jo infrastruktūros ir jungties įrengimo bei eksploatavimo sąnaudos ir kiek dėl to išaugs dujų tarifai.  

Nacionalinėje dailės galerijoje vyksta bendras Seimo Užsienio reikalų ir Biudžeto ir finansų komitetų posėdis dėl Lietuvos pasirengimo euro įvedimui.   

Tarptautinės Mokytojų dienos proga Prezidentė sveikina visus mokytojus su profesine švente. Pasak Dalios Grybauskaitės, mokytojo vaidmuo – išskirtinis, nes pilietiški mokytojai ugdo gimtąjį žodį ir savo valstybę mylinčias kartas.

Vilniuje vyksta akcija, kurioje šią Tarptautinę gyvūnų dieną raginama šviesti visuomenę apie kaniterapiją. Ką jūs apie tai manote? Pokalbis su klausytojais 13.37 val.  

Taip pat laidoje naujausios žinios, orų prognozė, savaitės komentaras, sporto pranešimai, kalbos valandėlė, rubrika „Naujienų žemėlapis“.  

Laidą veda Madona Lučkaitė.

„Lietuvos diena“ spalio 4 d., penktadienį, nuo 13.00 iki 15.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...