captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Muzikinio vidudienio“ svečias – Gerimantas Statinis

Gerimantas Statinis – pučiamųjų instrumentų orkestro „Trimitas“ eufonininkas. Dar ir nepailstantis keliautojas, net mažiausioje kelionėje visuomet rašantis dienoraščius. Tad dienoraštis ir pasiutęs, kaip jis sako, žinių geidimas, lėmė jo posūkį į žurnalistiką.
Gerimantas Statinis.
Gerimantas Statinis.

Gerimantas Statinis – pučiamųjų instrumentų orkestro „Trimitas“ eufonininkas. Bet pasakyti apie Gerimantą tik tiek – neužtenka. Jis dar nepailstantis keliautojas, net mažiausioje kelionėje visuomet rašantis dienoraščius. Tad dienoraštis ir pasiutęs, kaip jis sako, žinių geidimas, lėmė jo posūkį į žurnalistiką. O noras viską, ką pagauna akis ar ausis, fiksuoti bei įgyvendintos kilnios idėjos pastūmėjo rašyti ir knygas. Šiemet Gerimantui Statiniui už knygą „Gedimino Akstino viršūnė. Senojo ledkirčio istorijos" buvo suteikta reikšmingiausia Lietuvos žurnalistų sąjungos – Vinco Kudirkos premija. Ir nors laidos svečiui kelionės – gyvenimo būdas, nepamiršta jis ir groti, ir savo muzikine patirtimi dalintis su tik pradedančiais žengti muzikos keliu.  

Laidoje – pokalbis su Gerimantu Statiniu ir Lietuvos valstybinio pučiamųjų instrumentų orkestro „Trimitas“ atliekamos melodijos.

Ved. Audronė Kažukauskaitė.

„Muzikinis vidudienis“ – spalio 7 d., pirmadienį, 12.10 val. per LRT RADIJĄ.

  

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...