captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Mes, moterys“: prisilietimo galia

Šios savaitės laida – apie fizinio kontakto, apkabinimų poreikį bendraujant: ar būtume laimingesni, jei palankumą kitiems rodytume ir savo kūnu? Aptarsime ir rekomendacijas tėvams kuo daugiau nešioti kūdikius, ir suaugusiųjų savijautą.
Psichologai sako<br> kad fizinis kontaktas žmogui svarbu nuo pat gimimo. A. Mockuvienės nuotr.
Psichologai sako
kad fizinis kontaktas žmogui svarbu nuo pat gimimo. A. Mockuvienės nuotr.

Šios savaitės laida – apie fizinio kontakto, apkabinimų poreikį bendraujant: ar būtume laimingesni, jei palankumą kitiems rodytume ir savo kūnu? Aptarsime ir rekomendacijas tėvams kuo daugiau nešioti kūdikius, ir suaugusiųjų savijautą. Tarkime, ar gali gyvenimą geresnį padaryti masažas? Gal viskas – tik kultūriniai skirtumai?

Pagrindinė laidos pašnekovė – psichologė psichoterapeutė dr. Agnė Matulaitė, kurios viena iš interesų sričių – kūno psichoterapija. Klausinėsiu ir apie vadinamųjų struktūruotų prisilietimų – kaip minėtasis masažas – ir spontaniškų prisilietimų prie kito žmogaus svarbą. 

Apie vaikų auginimo su nešyklėmis tradicijas ir tikslus įvairiose šalyse kalbės etnologė Audronė Daraškevičienė, taip pat girdėsite Pietų Ispanijoje gyvenančią flamenko mokytoją Agnę Staugaitę, kuri sako, kad dažnesnius apsikabinimus ir žmonių šilumą vienas kitam ten visų pirma lemia klimatas.

Laukiame ir Jūsų klausimų! Rašykite el.paštu mesmoterys@lrt.lt

Ved. Giedrė Čiužaitė.

Tiesioginė laida „Mes, moterys“ spalio 4 d., penktadienį, nuo 15.05 val. per LRT RADIJĄ. Kartojimas sekmadienį 09.03 val. 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close