captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: ar Rusija atšaukė griežtesnę Lietuvos vežėjų patikrą?

Antradienį buvo parnešta, kad Rusija sustabdė sugriežtintą Lietuvos vežėjų patikrą. Nacionalinės vežėjų automobiliais asociacijos „Linava“ viceprezidentas Mečislavas Atroškevičius agentūrai BNS sakė, kad naujienos dar neoficialios, bet šimtaprocentiniai patikrinimai antradienį jau nebebuvo atliekami.
BFL nuotr.
BFL nuotr.

Antradienį buvo parnešta, kad Rusija sustabdė sugriežtintą Lietuvos vežėjų patikrą. Nacionalinės vežėjų automobiliais asociacijos „Linava“ viceprezidentas Mečislavas Atroškevičius agentūrai BNS sakė, kad  naujienos dar  neoficialios, kadangi vis dar nebuvo gauta jokios oficialios informacijos, bet šimtaprocentiniai patikrinimai antradienį jau nebebuvo atliekami.

Nors pirkimo internetu privalumus pripažįsta vis daugiau Lietuvos interneto naudotojų, tačiau didesnė jų dalis dar nė karto nebandė užsisakyti prekių virtualioje erdvėje. Pagrindinės nepirkimo internete priežastys – įgūdžių trūkumas ir baimė prarasti pinigus. 

Iš „Amerikos balso“ archyvų: žurnalisto Romo Sakadolskio pokalbis su rašytoju Sauliumi Tomu Kondrotu, kuris 1986 m. iš sovietinės Lietuvos emigravo į Vakarus. Įrašas darytas 1986 m.

2013-ieji – Sveikatingumo metai. Šįkart sveiko gyvenimo patirtimi dalysis kovos menų treneris Vaidas Arvasevičius.

Taip pat laidoje kalbėsime apie politinę krizę Italijoje, girdėsite Mykolo Drungos parengtą užsienio spaudos apžvalgą, naujausias žinias, orų prognozę.

Laidą veda Gabija Narušytė ir Artūras Matusas. Prodiuserė Ilona Rūkienė.

„Ryto garsai“ – spalio 2 d., trečiadienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

  

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...