captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Lietuvos diena“: Vyriausybė pradėjo svarstyti 2014 m. biudžetą

2014 metų nacionalinio biudžeto pajamos, įskaitant 7,383 mlrd. litų ES ir kitos tarptautinės paramos lėšas, turėtų siekti 29,732 mlrd. litų – 2,8 proc. arba 796 mln. litų daugiau negu planuota šiemet (28,936 mlrd. litų).
BFL nuotr.
BFL nuotr.

2014 metų nacionalinio biudžeto pajamos, įskaitant 7,383 mlrd. litų ES ir kitos tarptautinės paramos lėšas, turėtų siekti 29,732 mlrd. litų – 2,8 proc. arba 796 mln. litų daugiau negu planuota šiemet (28,936 mlrd. litų). Tai numatyta Finansų ministerijos pirmadienį Vyriausybei pateiktame 2014 metų valstybės ir savivaldybių biudžetų finansinių rodiklių patvirtinimo įstatymo projekte, teigiama ministerijos pranešime. Prognozuojamos 2014 metų valstybės biudžeto pajamos kartu su ES ir kitomis tarptautinės paramos lėšomis yra 25,84 mlrd. Litų.  

Sveikatos apsaugos ministras sako. Kad Lietuva privalo įgyvendinti Bendrojo pagalbos centro numeriu 112 projektą, bet būtų naudinga turėti paralelinę greitosios pagalbos prašymų priėmimo numeriu 113 sistemą.

Nuo pirmadienio prašymus dėl leidimo laikyti ar nešiotis ginklus galima pateikti elektroniniu būdu. Pradeda galioti supaprastintą leidimų laikyti ginklus gavimo tvarką numatantys Ginklų ir šaudmenų kontrolės įstatymo pakeitimai. Pateikus prašymą elektroniniu būdu policijos komisariate reikės apsilankyti tik atsiimant leidimą laikyti ar nešiotis ginklus.

Vyriausioji rinkimų komisija svarstys, ar keisti Seimo rinkimų apygardų ribas. Siūloma Vilniuje pridėti dvi apygardas, o Kaune ir Šiauliuose po vieną sumažinti.

Kaip  reklama padeda jums pasirinkti reikiamą prekę ar paslaugą?  Pokalbis su klausytojais 13.37 val.

Taip pat  laidoje naujausios žinios, orų prognozė, politikos apžvalgininko Virginijaus Savukyno komentaras, rubrika „Savaitės istorija“, kalbos valandėlė.

Laidą veda Madona Lučkaitė. Redaktorius Česlo vas Burba.

„Lietuvos diena“ rugsėjo 30 d., pirmadienį, nuo 13.00 iki 15.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close