captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Mes, moterys“: „niekada nevėlu mokytis ir mylėti“

Su Medardo Čoboto Trečiojo amžiaus universiteto rektore dr. Zita Žebrauskiene – apie žinias, gerą senatvę ir švarą. Dar išgirsite ugdymo konsultantės, penkių vaikų mamos Foreli Blinsturbaitės Kramarik požiūrį į vaikų hiperaktyvumą ir autizmą.   
Dr. Zita Žebrauskienė - vienintelė Lietuvoje universiteto rektorė. G. Čiužaitės nuotr.
Dr. Zita Žebrauskienė - vienintelė Lietuvoje universiteto rektorė. G. Čiužaitės nuotr.
 
Spalio 1 d. prasidės senjorų mokslo metai Trečiojo amžiaus universitete, kurio skyriai veikia dvidešimt septyniose Lietuvos vietovėse, o klausytojų skaičius artėja prie 10 tūkstančių. Šio universiteto rektorė dr. Zita Žebrauskienė laidoje dalinsis mintimis, ko reikia, kad kuo daugiau senjorų brandžiu amžiumi mėgautųsi. Kalbėsime ir apie kitas jos veiklas: pašnekovė ilgus metus rengė vadinamuosius darbų mokytojus Vilniaus pedagoginiame (dabar Edukologijos) universitete, taip pat prisidėjo kuriant ir keliolika metų dirbo viename pirmųjų privačių valyklų tinklų Lietuvoje.
 
Hiperaktyvumas ir autizmas dažnai vadinami šiuolaikinėmis vaikų raidos problemos, o su jomis susiduriančios šeimos ieško įvairių būdų vaikams padėti. Ugdymo konsultantė Foreli Kramarik laidoje duos kelias rekomendacijas, kaip būti šalia jautraus vaiko.
 
 
Vedėja Giedrė Čiužaitė
 
„Mes, moterys“ rugsėjo 27 d., penktadienį, 15.05 val. per LRT RADIJĄ. Kartojimas sekmadienį 9.03 val. taip pat per LRT RADIJĄ.
 
 
Dr. Zita Žebrauskienė – vienintelė Lietuvoje universiteto rektorė (G. Čiužaitės nuotr.)

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...