captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: startuoja jubiliejinis XXV LVSO sezonas

Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras jubiliejinį 25-ąjį sezoną pradeda tęsdamas tradiciją – kviečia į koncertus su žymiausiais solistais. „Norėtųsi, kad jis būtų įsimintinas“, - sako kolektyvo vadovas ir dirigentas Gintaras Rinkevičius. „Šiaip visada stengiamės paruošti įdomias programas, kad publika mūsų nepamirštų ir negalvotų apie krizes ir blogus dalykus. Žmonės turi būti optimistai, turi svajoti, galvoti apie ateitį ir sieti su ateitimi tam tikras viltis. Manau, kad muzika padeda tai daryti“. 
Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras.
Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras.
„Ir šiemetinis festivalis pristato iššūkius metantį šiuolaikinį Europos ir pasaulio teatrą. Festivalis nesiekia prisirišti prie vienos kartos kūrėjų, konkrečios estetikos ar žanrinių rėmų. Primetamų ribų įveikimas, naujos eksperimentinės strategijos, kultūrinės sąveikos, impulsai, jautrumas pokyčiams – visa tai yra festivalio veiklos lauko orientyrai“, – sako Audra Žukaitytė, Vilniaus tarptautinio teatro festivalio „Sirenos“ meno vadovė.
 
Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.
 
Mykolo Drungos parengtoje užsienio kultūrinės spaudos apžvalgoje dvi temos: ar meno klastotės turi ir teigiamą pusę? Koks gali būti Bookerio premijos likimas, leidžiant dėl jos konkuruoti ir amerikiečiams?
 
Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras jubiliejinį 25-ąjį sezoną pradeda, tęsdamas tradiciją – kviečia į koncertus su žymiausiais solistais. „Norėtųsi, kad jis būtų įsimintinas“, - sako kolektyvo vadovas ir dirigentas Gintaras Rinkevičius. „Šiaip visada stengiamės paruošti įdomias programas, kad publika mūsų nepamirštų ir negalvotų apie krizes ir blogus dalykus. Žmonės turi būti optimistai, turi svajoti, galvoti apie ateitį ir sieti su ateitimi tam tikras viltis. Manau, kad muzika padeda tai daryti“. Apie jubiliejinį sezoną, orkestro istoriją ir perspektyvas pokalbis studijoje su maestro G.Rinkevičiumi.
 
 
Ved. Laima Ragėnienė.
 
„Ryto allegro“ rugsėjo 26 dieną, ketvirtadienį, nuo 8.08 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ. 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...