captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: laidos svečias – dirigentas Egidijus Miknius

„Valstybės diena mums yra dviguba šventė“, – sako VRM Reprezentacinio pučiamųjų orkestro meno vadovas ir dirigentas Egidijus Miknius.  
Dirigentas Egidijus Miknius.
Dirigentas Egidijus Miknius.

Valdovų rūmų muziejus Valstybės dienos išvakarėse pakvietė į tarptautinę parodą „Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų ir didikų portretai iš Ukrainos muziejų“. Pasak Valdovų rūmų muziejaus direktoriaus dr. Vydo Dolinsko, dauguma portretų iki šiol buvo saugomi muziejų saugyklose, nerodyti ekspozicijose ar parodose, tik dalis jų yra publikuota.

Kultūros savaitraščių apžvalga: „Šiaurės Atėnai“, „Voruta“, „Literatūra ir menas“.

„Per dešimtmetį keliavimo įpročiai pasikeitė iš esmės. Žmonės tapo aktyvesni, ieško naujų būdų keliauti. Dėl to ir auga domėjimasis teminėmis ekskursijomis. Vienas iš būdų keliauti – pagal literatūros kūrinius – Lietuvoje dar tik atrandamas, nors užsienyje tai jau įprasta“, – sako Vilniaus turizmo informacijos centro Projektų įgyvendinimo skyriaus vadovė Vilma Daubarienė. Su rašytoja Kristina Sabaliauskaite keliausime romano „Silva rerum II“ keliais.

„1935 m. liepą, švenčiant Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) dieną, Kaune, Policijos departamente prie Vidaus reikalų ministerijos, buvo įkurtas profesionalus pučiamųjų instrumentų orkestras“, – reikšmingą Lietuvai dieną ir orkestro gimtadienį primena VRM Reprezentacinio pučiamųjų orkestro naujasis meno vadovas ir dirigentas Egidijus Miknius. Pokalbis studijoje apie orkestro istorinius vingius, susijusius su asmenybėmis ir datomis, naujus tikslus ir menines programas.

Ved. Laima Ragėnienė.

„Ryto allegro“ – liepos 6 d., penktadienį, nuo 08.08 iki 10.00 val. per „Klasiką“.

 

 

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...