captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Žinių amžius“: Šiaulių universitetas atitinka regiono poreikius

Kiekvienas universitetas suteikia skirtingų galimybių, tik reikia norėti ir mokėti jomis pasinaudoti 
Šiaulių universiteto l. e. p. rektorius prof. dr. Donatas Jurgaitis.
Šiaulių universiteto l. e. p. rektorius prof. dr. Donatas Jurgaitis.

„Mažas universitetas nereiškia, kad yra blogas. Į Šiaulių universitetą mokiniai iš regiono ir aplinkinių kraštų patenka kaip į naują šeimą. Nors iš kaimų vaikai suvažiuoja silpnai pasirengę, mūsų universiteto dėstytojai su tokiais pirmakursiais papildomai dirba pagal studijų programas. Taip pat nuo pirmo kurso juos globoja vyresniųjų kursų studentai“, – sako Šiaulių universiteto l. e. p. rektorius prof. dr. Donatas Jurgaitis.

Aurimas Šimkus baigė informatikos bakalauro studijas Šiaulių universitete ir šiuo metu yra VU Programų sistemų katedros magistrantas. Atvažiavo į sostinę ne tuščiomis. Dar besimokydamas Šiauliuose sukūrė populiarią interneto svetainę programuotojams.  A. Šimkus įsitikinęs, kad kiekvienas universitetas suteikia skirtingų galimybių, tik reikia norėti ir mokėti jomis pasinaudoti: „ Nepakanka atsidurti tinkamu laiku ir tinkamoje vietoje. Reikia atsirasti tinkamu laiku, tinkamoje vietoje, su tinkamais gebėjimais ir žiniomis.“

Šiaulių universiteto Informatikos katedros doc. dr. Sigita Turskienė pabrėžia, kad studentų motyvacija ir dėstytojų dalykiška parama visada atneša gerų rezultatų.

Ved. Jolanta Jurkūnienė.

„Žinių amžius“ trečiadienį, rugsėjo 25 d., 16.03 ir 20.20 val. per LRT RADIJĄ. 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...