captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: pasikeitė ES žemdirbių organizacijos COPA vadovybė

Latvijoje, Siguldoje, dar liepos mėnesį susirinkę Baltijos šalių žemdirbiškų organizacijų vadovai pasiūlė LR ŽŪR pirmininkui Andriejui Stančikui kandidatuoti į COPA viceprezidento postą. Kuo baigėsi penktadienį vykę COPA vadovybės rinkimai?
Žemės ūkio rūmų pirmininkas Andriejus Stančikas. Martyno Ambrazo (ELTA) nuotr.
Žemės ūkio rūmų pirmininkas Andriejus Stančikas. Martyno Ambrazo (ELTA) nuotr.

Latvijoje, Siguldoje, dar liepos mėnesį susirinkę Baltijos šalių žemdirbiškų organizacijų vadovai pasiūlė LR ŽŪR pirmininkui Andriejui Stančikui kandidatuoti į COPA viceprezidento postą. Taip Baltijos šalys siekia užtikrinti Lietuvos, Latvijos ir Estijos bei kitų naujųjų ES šalių žemdirbių interesų atstovavimą įtakingiausioje ir didžiausioje organizacijoje. Kuo baigėsi penktadienį vykę COPA vadovybės rinkimai?

Kalvotose žemėse įsikūrusiame Zarasų rajono Samanių kaimo ūkininkų Linos ir Gintario Petrėnų ūkyje pradžioje buvo tik karvių banda, vėliau pamažu atsirado egzotiški mėsiniai galvijai: hailendai ir angusai. Kas lėmė tokius pokyčius ūkyje?  

Artėjantys vėlyvo rudens nepatogumai, lietūs, šlapdribos, verčia kaimiečius Mažulonyse vėl galvoti apie nuolat pabjūrančius kelius ir lėšų stoką jiems tvarkyti. Tam labai praverstų ES pinigai, tik jų, matyt, nesulauks.

Ved.  Regina Montvilienė.

„Gimtoji žemė“ – pirmadienį, rugsėjo 23 d., 06.05 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...