captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: pagal kokius kriterijus žmonės vertina politikus ir partijas?

Visuomenės nuomonės ir rinkos tyrimų centras „Vilmorus“ skelbia naujausią apklausą apie visuomenės pasitikėjimą politikais, politinėmis partijomis bei valstybės institucijomis. Pagal ką žmonės vertina politines partijas, atskirus politikus?  
„Vilmorus“ vadovas sociologas Vladas Gaidys. BFL nuotr.
„Vilmorus“ vadovas sociologas Vladas Gaidys. BFL nuotr.

Visuomenės nuomonės ir rinkos tyrimų centras „Vilmorus“ skelbia naujausią apklausą apie visuomenės pasitikėjimą politikais, politinėmis partijomis bei valstybės institucijomis. Pagal ką žmonės vertina politines partijas, atskirus politikus? Komentuoja „ Vilmorus“ vadovas sociologas Vladas Gaidys.

Vilniuje vyksta renginiai, skirti Vilniaus geto likvidavimo 70-osioms metinėms. Šeštadienį rengiama eksursija po žydiškąjį Vilnių, malda choralinėje sinagogoje. Po pietų bus atidengta lenta profesoriui Josefui Ribelskiui, lankoma žydų bendruomenė. Apie žydiškąjį Vilnių, jam būdingas dabartinio Vilniaus vietas kolegė Indrė Anskaitytė kalbasi su žydų istoriku Ilja Lempertu.

Per pirmąjį šių metų pusmetį savižudybių skaičius, palyginus su praėjusių metų atitinkamu laikotarpiu, išaugo beveik penktadaliu. Reaguodamos į šią problemą, Jungtinės Karalystės ir Danijos emocinės paramos tarnybos Lietuvai siūlo savo pagalbą, kuriant nacionalinę savižudybių prevencijos programą. 

Ar kada nors teko miškuose iš arti matyti perinčią uralinę pelėdą, kaip ereliai žuvininkai maitina savo jauniklius, kaip medžioti mokosi lūšiukai? Dokumentikos kūrėjas Mindaugas Survila praėjusiais metais gavo „Sidabrinę gervę“ už geriausią dokumentinį filmą „Stebuklų laukas“. Pastaraisiais metais jis kaupia vaizdo medžiagą iš unikalaus miško gyvenimo ir kitaip ruošiasi filmui „Sengirė". Jame ir bus atskleistos brandaus miško paslaptys. Kuo ypatingas filmo apie gamtą kūrimas, kas yra Sengirė? Su Mindaugu Survila girioje kalbasi Vita Ličytė.                 

Vedėjas Vytautas Markevičius. Prodiuserė Aušra Jūraitė.

„Ryto garsai“ – rugsėjo 21 d., šeštadienį, nuo 07.30 iki 9.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...