captcha

Jūsų klausimas priimtas

„60 minučių“: ar sužinosime, kas visgi nutekino informaciją apie banką „Snoras“?

Teismas pripažino, kad Vytautas Giržadas iš FNTT direktoriaus pavaduotojo pareigų atleistas nepagrįstai. Teismas priteisė jam kompensacijas. Ar kada nors sužinosime, kas visgi nutekino informaciją apie banką „Snoras“?  
BFL nuotr.
BFL nuotr.

Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius dėl diskriminacinių Rusijos veiksmų sugriežtinus vilkikų patikrą muitinėje kreipėsi į Europos Sąjungos institucijas, tikisi vieningo ES atsako. Pasikalbėsime su vairuotoju, jau kelias dienas įstrigusiu muitinėje.

Teismas pripažino, kad Vytautas Giržadas iš FNTT direktoriaus pavaduotojo pareigų atleistas nepagrįstai. Teismas priteisė jam kompensacijas. Jis ir jo vadovas Vitalijus Gailius iš pareigų buvo atleisti tuometinio vidaus reikalų ministro Raimundo Palaičio sprendimu. Kas tokiu atveju turėtų mokėti pareigūnams kompensacijas? Mes, mokesčių mokėtojai, ar sprendimą priėmusieji? Ar kada nors sužinosime, kas visgi nutekino informaciją apie banką „Snoras“?

Generalinis prokuroras Darius Valys kreipiasi į Seimą su prašymu leisti suvaržyti Seimo nario Petro Gražulio laisvę administracinių teisės pažeidimų byloje.

Italų inžinieriams pavyko atversti ir į vertikalią padėtį pastatyti laivą „Costa Concordia". Precedento neturinti operacija truko beveik parą.

Ved. Agnė Skamarakaitė.

„60 minučių" – rugsėjo 17 d., antradienį, 17.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...