captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Lietuvos diena“: kaip vyksta Lietuvos ir „Gazprom“ derybos?

Lietuva derybose su Rusijos dujų koncernu „Gazprom“ siekia, kad būtų pakeista kainos skaičiavimo formulė, tačiau Premjeras neatskleidžia, kokių nuolaidų už tai gali reikalauti Rusijos derybininkai.
Reuters/Scanpix nuotr.
Reuters/Scanpix nuotr.

Lietuva derybose su Rusijos dujų koncernu „Gazprom“ siekia, kad būtų pakeista kainos skaičiavimo formulė, tačiau Premjeras neatskleidžia, kokių nuolaidų už tai gali reikalauti Rusijos derybininkai. Šiuo metu „Gazprom“ pasiūlymus svarsto energetikos ministras, vėliau parengti atsakymai bus tvirtinami Vyriausybėje bei pateikti Prezidentei. Tai interviu LRT RADIJUI teigia Premjeras Algirdas Butkevičius.  

Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius informavo Europos Sąjungą apie tai, kad Rusijos pareigūnų atliekami detalūs patikrinimai Lietuvos vežėjams kelia problemų.  

Vilniuje atidaroma kosmoso technologijų paroda „European Space Expo“. Šešias dienas truksiantis renginys yra Europos Komisijos projektas, kuriuo siekiama populiarinti Europos kosmoso technologijų pasiekimus.

Seimas pradėjo svarstyti artimiausio dešimtmečio Valstybinę švietimo strategiją.  

Vidutinis amžius gimdant pirmąjį kūdikį 1990–1994 metais Lietuvoje buvo 23 metai, o 2011 metais moterys pirmąjį vaiką gimdė trimis metais vėliau – vidutiniškai būdamos 26,6 metų amžiaus. Ekspertų teigimu, moterys vaikų susilaukia būdamos labiau išsilavinusios – tai suteikia joms stabilumo, leidžia labiau prisidėti prie šeimos išlaikymo. Ką jūs manote apie tai, kad moterys Lietuvoje gimdo vėliau? Pokalbis su klausytojais 13.37 val.  

Italų inžinieriai į vertikalią padėtį pastatė laivą „Costa Concordia". Precedento neturinti operacija truko beveik parą.

Taip pat laidoje naujausios žinios, orų prognozė, interneto portalo „15min.lt“ apžvalgininko Rimvydo Valatkos komentaras, sporto pranešimai, kalbos valandėlė, etnologo Liberto Klimkos pastebėjimai.

 Laiddą veda Madona Lučkaitė. Redaktorius Česlovas Burba.   

„Lietuvos diena“ rugsėjo 17 d., antradienį, nuo 13.00 iki 15.00 val. per LRT RADIJĄ.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...