captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: kodėl Rusija griežtina lietuviškų pieno produktų kontrolę?

Rusija griežtina iš Lietuvos importuojamų pieno produktų kontrolę. Kodėl – aiškinasi Lietuvos institucijos ir Vyriausybė.

Rusija griežtina iš Lietuvos importuojamų pieno produktų kontrolę. Kodėl – aiškinasi Lietuvos institucijos ir Vyriausybė. Pokalbis su LRT RADIJO korespondentu Maskvoje Stasiu Planučiu, užsienio  reikalų ministru Linu Linkevičiumi, Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos direktoriumi Jonu Miliumi. 

Ką skelbia JT ataskaita apie cheminio ginklo panaudojimą Sirijoje ir kas toliau?  

Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institute rengiamoje diskusijoje bus pristatoma Šiaurės gerovės modelio raida ir atskirų šalių ypatumai. 

Europos vyrų krepšinio čempionato apžvalga.  

Mokslo vardai. Apie svarbius radinius, archeologijos sunkumus ir kasinėjimus Bajoruose Indrė Urbaitė kalbėjosi su humanitarinių mokslų daktaru, Klaipėdos universiteto docentu archeologu Vykintu Vaitkevičiumi.

Rugsėjo 17–22 d. Vilniuje, Katedros aikštėje, vyks kosmoso technologijų paroda „European Space Expo“. Šis renginys – tai Europos Komisijos projektas, keliaujantis per miestus. Baltijos šalyse ši paroda vyks pirmą kartą. Joje pristatomi Europos pasiekimai kosmoso technologijų srityje.

Etnologo Liberto Klimkos pasakojimas.

Premjero Algirdo Butkevičiaus interviu LRT RADIJUI.

Laidą veda Gabija Narušytė ir Saulius Liauksminas. Prodiuserė Ilona Rūkienė.

„Ryto garsai“ rugsėjo 17 d., antradienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...