captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: kuo bėgikus traukia Vilniaus maratonas?

Sekmadienį Vilniuje vyks kasmetinis, jau dešimtasis, Vilniaus maratonas, kuriame ketina dalyvauti apie dešimt tūkstančių bėgikų. Pasak oganizatorių, šis maratonas bus gausiausias ne tik dalyvių skaičiumi, bet ir išgertų vandens buteliukų, suvalgytų bananų, obuolių ir koncertų skaičiumi. 
BFL nuotr.
BFL nuotr.

Sekmadienį Vilniuje vyks kasmetinis, jau dešimtasis, Vilniaus maratonas, kuriame ketina dalyvauti apie dešimt tūkstančių bėgikų. Organizatoriai primena, kad renginyje gali dalyvauti visi –  tiek vaikai, tiek vyresnio amžiaus žmonės, kurie kviečiami ne tik bėgti, bet ir palaikyti bėgikus, dalyvauti organizuojamose pramogose, koncertuose. Pasak oganizatorių, šis maratonas bus gausiausias ne tik dalyvių skaičiumi, bet ir išgertų vandens buteliukų, suvalgytų bananų, obuolių ir koncertų skaičiumi. Apie maratoną pasakoja Vytautas Urbonas.

Europos urologų asociacija rugsėjo 15 dieną yra paskelbusi Pasauline kovos su prostatos vėžiu diena. Higienos instituto duomenimis, nuo 2007 metų sergamumas prostatos vėžiu Lietuvoje mažėjo, tačiau jis išlieka dažniausiai pasitaikantis piktybinis vyrų navikas. Visuomenės sveikatos specialistai bei gydytojai ragina nelaukti pirmųjų simptomų pasireiškimo ir tikrintis profilaktiškai. Lietuvoje 2005 metais pradėta ir sėkmingai įgyvendinama priešinės liaukos (prostatos) vėžio ankstyvosios diagnostikos programa. Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centras skatina vyrus profilaktiškai tikrintis, kad būtų galima anksti diagnozuoti ligą ir laiku pradėti gydymą. Išsamiau Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikos Urologijos centro vadovas profesorius Feliksas Jankevičius.

Taip pat laidoje: archyvinis „Amerikos balso“ įrašas, viktorina, kultūros renginių skelbimai.

Vedėjas Vytautas Markevičius. Prodiuserė Aušra Jūraitė.

„Ryto garsai“ – rugsėjo 15 d., sekmadienį,  08.03 val. per LRT RADIJĄ.

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...