captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Muzikiniame pastiše“ – apie ligų gydymą kultūra

Kartu su Vilniaus mokytojų namų kultūrinės veiklos vadove Karolina Meginyte ir Centro poliklinikos šeimos gydytoja Daiva Berškiene aptarsime jau įpusėjusį projektą „Kultūros receptas“.  
Vilniaus mokytojų namų kultūrinės veiklos vadovė Karolina Meginytė.
Vilniaus mokytojų namų kultūrinės veiklos vadovė Karolina Meginytė.

Negaluojate? Aplankė depresija? Eikite į kultūros renginį. Jei nenorite, tuomet apsilankykite pas savo gydytoją, jis jums rekomenduos tą patį. „Muzikiniame pastiše“ – apie liūdesį, užsitęsusį per ilgai, apie bandymą išgydyti pacientus nuo depresijos, širdies ir onkologinių ligų ne vien vaistais, bet ir kultūros receptu. Laidoje kartu su Vilniaus mokytojų namų kultūrinės veiklos vadove Karolina Meginyte ir Centro poliklinikos šeimos gydytoja Daiva Berškiene aptarsime jau įpusėjusį projektą „Kultūros receptas“. 

Dažnas, būdamas ne itin džiugios nuotaikos, mėgsta klausytis muzikos – tokios, kuri skirta jam vienam. Aplankius melancholijai, muzika padeda išgyventi tai, kas nemalonu. Kokia tai muzika ir kuo ji išsiskiria? Į šiuos ir kitus klausimus antroje laidos dalyje su šypsena ar kiek susimąstę bandysime atsakyti klausydami labai liūdnos muzikos.

Ved. Ieva Buinevičiūtė.

„Muzikinis pastišas“ – rugsėjo 16 d., pirmadienį, nuo 12.10 iki 14.00 val. per LRT KLASIKĄ. Kartojama 22.10 val.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...