captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Kultūros savaitėje“ – legendinė teatro ir kino aktorė Vaiva Mainelytė

„Man brangus kiekvienas filmas. Brangūs ne personažai, bet pats gyvenimas, prisiminimai. O didžiausias džiaugsmas – tai susitikimas su tokiom asmenybėm, kurias pažinojau tik iš ekrano“, – sako garsioji Lietuvos aktorė Vaiva Mainelytė.  
Teatro ir kino aktorė Vaiva Mainelytė.
Teatro ir kino aktorė Vaiva Mainelytė.

„Man brangus kiekvienas filmas. Brangūs ne personažai, bet pats gyvenimas, prisiminimai. O didžiausias džiaugsmas – tai susitikimas su tokiom asmenybėm, kurias pažinojau tik iš ekrano“, – sako garsioji Lietuvos aktorė Vaiva Mainelytė. 

„Aš atstovauju milžiniškam muziejui, kurį kasmet aplanko 10 milijonų žmonių. Tačiau mes norime dalintis savo turtais, norime kurti muziejų Europą“, – teigia Luvro muziejaus generalinis direktorius Jeanas-Lucas Martinezas. Pasakojimas apie dailės parodą iš Paryžiaus.  

„Teatre negali būti nuobodulio – tai pats baisiausias dalykas. Muzika gali būti puiki, bet jei scenoje nieko nevyks, galiausiai užmigsime..." – sako italų režisierius Jean-Claude Berutti, Nacionalinėje operoje pastatęs Giuseppe's Verdi operą „Ernanis". 

„Knygų festivalis atsirado iš susirūpinimo, kad geresnė, rimtesnė literatūra yra užgožta mūsų gyvenimo, jeigu kalbėsime romantiškai. Arba komercinės realybės, kurią matome knygynuose“, – sako vienas iš knygų festivalio organizatorių, leidėjas Gediminas Baranauskas.  

„Ar gali paguosti mus, užkietėjusius vakariečius, Dalai Lamos buvimas pasaulyje? Ar atjauta mums dar gali būti pirminė vertybė?“ – klausia kultūros komentare filosofė Jūratė Baranova. 

Šiais metais „Auros“ teatras pristato Afrikos šokio platformą. Tai visai kitoks šokio supratimas – tikina festivalio rengėjai.  

Ilgųjų susitikimų dalyje „Sėskim ir pakalbėkim“ – jubiliejinis pokalbis su aktore Vaiva Mainelyte.

Ved. Jolanta Kryževičienė.

„Kultūros savaitė“ – rugsėjo 14 d., šeštadienį, nuo 09.03 iki 11.00 val. per LRT RADIJĄ. Laida kartojama rugsėjo 15 d. 00.05 val.  

http://www.facebook.com/#!/pages/Kult%C5%ABros-savait%C4%97/231824880244882

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close