captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Lietuvos diena“: Seimo rudens sesijos svarbiausias darbas – biudžeto priėmimas

Tiek valdantieji, tiek opozicija sutaria, kad daugiausiai diskusijų sulaukti turėtų kitų metų valstybės biudžeto svarstymas. Prezidentė Dalia Grybauskaitė teigia, kad Seimas šią sesiją dėmesį turėtų kreipti į energetinę nepriklausomybę bei jaunimo nedarbą.
BFL nuotr.
BFL nuotr.

Per trečią šios kadencijos parlamento sesiją ketinama svarstyti daugiau nei 800 teisės aktų projektų. Tiek valdantieji, tiek opozicija sutaria, kad daugiausiai diskusijų sulaukti turėtų kitų metų valstybės biudžeto svarstymas. Prezidentė Dalia Grybauskaitė teigia, kad Seimas šią sesiją dėmesį turėtų kreipti į energetinę nepriklausomybę bei jaunimo nedarbą.

Kokie svarbiausi sprendimai, Jūsų manymu, turėtų būti priimti šioje sesijoje? Pokalbis su klausytojais 13.37 val.  

Prezidentei pareiškus, kad Vyriausybė ne iki galo ją informuoja apie derybų su Rusijos dujų koncernu „Gazprom“ eigą, Algirdas Butkevičius teigia, kad Daliai Grybauskaitei yra pateikta visa turima informacija. Premjeras pabrėžia, kad šiuo metu Lietuva laukia raštiškų pasiūlymų iš „Gazpromo“, o kada galima tikėtis pigesnių gamtinių dujų Lietuvai, Ministras Pirmininkas neprognozuoja. 

Vilniuje posėdžiauja ES žemės ūkio ministrai.

Lietuvos krepšininkai antrąjį Europos čempionato varžybų etapą pradės rytoj rungtynėmis su prancūzais. Penktadienį lietuvių varžovai bus belgai, sekmadienį – ukrainiečiai.  

Norvegijos centro dešiniųjų lyderė Erna Solberg sudarys naują vyriausybę.

Taip pat laidoje naujausios žinios, orų prognozė, ekonomikos ekspertės Rūtos Vainienės savaitės komentaras, sporto pranešimai, etnologo Liberto Klimkos pasakojimas. 

Vedėja Madona Lučkaitė. Redaktorius Česlovas Burba.

„Lietuvos diena“ antradienį, rugsėjo 10 d., nuo 13.00 iki 15.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...