captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: kuo ypatingos šiemet Sostinės dienos?

Vilniuje tęsiasi „Sostinės dienos 2013”. Devynioliktą kartą rengiama miesto šventė pristato daugiau nei šimtą renginių, kurių dalyviai – kūrybingi ir talentingi atlikėjai ne tik iš Vilniaus, kitų Lietuvos miestų, bet ir žinomi kolektyvai iš įvairių pasaulio šalių.
T. Lukšio (BFL) nuotr.
T. Lukšio (BFL) nuotr.

Vilniuje tęsiasi  „Sostinės dienos 2013”. Devynioliktą kartą rengiama miesto šventė pristato daugiau nei šimtą renginių, kurių dalyviai – kūrybingi ir talentingi atlikėjai ne tik iš Vilniaus, kitų Lietuvos miestų, bet ir žinomi kolektyvai iš įvairių pasaulio šalių. Spalvingi ir gausūs meniniai projektai – nemokami.

Vilniuje tęsiasi neformalus Europos Sąjungos užsienio reikalų ministrų susitikimas, kuriam pirmininkauja ES vyriausioji įgaliotinė užsienio reikalams ir saugumo politikai Catherine Ashton. Šeštadienį vyksiančioje darbo sesijoje dalyvaus JAV valstybės sekretorius Johnas Kerry, kuris pasidalins informacija apie Artimųjų Rytų taikos proceso eigą bei kitus aktualius tarptautinės darbotvarkės klausimus. Šioje diskusijoje taip pat dalyvaus Europos Parlamento Užsienio reikalų komiteto pirmininkas Elmaras Brokas.

Vilniaus arkivyskupas Gintaras Grušas kviečia tikinčiuosius atsiliepti į popiežiaus Pranciškaus kvietimą – rugsėjo 7 d. pasninkauti ir melstis už taiką Sirijoje bei kituose pasaulio kraštuose, kuriuose vyksta konfliktai.

Vedėjas Vytautas Markevičius. Prodiuserė Aušra Jūraitė.

„Ryto garsai“ – rugsėjo 7 d., šeštadienį, nuo 07.30 iki 09.00 val. per LRT RADIJĄ.

 
 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...