captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Lietuvos diena“: Vilniaus susitikimas gali atverti naują etapą ES santykiuose su Rytų kaimynėmis

Vilniaus Rytų partnerystės viršūnių susitikimas lapkričio mėnesį gali atverti naują etapą ES santykiuose su Rytų kaimynėmis, ketvirtadienį sakė Prezidentė Dalia Grybauskaitė po susitikimo su ES išorės politikos vadove Catherine Ashton.

Vilniaus Rytų partnerystės viršūnių susitikimas lapkričio mėnesį gali atverti naują etapą ES santykiuose su Rytų kaimynėmis, ketvirtadienį sakė Prezidentė Dalia Grybauskaitė po susitikimo su ES išorės politikos vadove Catherine Ashton. Vilniuje šiandien vyksta neformalūs Europos Sąjungos gynybos ministrų, rytoj – Bendrijos užsienio reikalų ministrų susitikimai. Seime vyksta Tarpparlamentinė bendros užsienio ir saugumo politikos bei bendros saugumo ir gynybos politikos konferencija.

Ieškomas dingęs parlamentaras Egidijus Vareikis. Manoma, kad jis gali būti Danijos sostinėje Kopenhagoje, per kur iš Romos skrido į Lietuvą. Į policiją kreipėsi Seimo nario artimieji. Jo ieško policija ir Lietuvos ambasada Danijoje.

Ne gyvybės draudimo kompanija „Lietuvos draudimas“ pradeda socialinę kampaniją „Nulis pykčio“. Ja bendrovė sako sieksianti mažinti vairuotojų patiriamą pyktį kelyje. Bendrovės atliktas vairuotojų tyrimas atskleidžia, kad 95 proc. Lietuvos vairuotojų, sėdę prie vairo, bent kartais patiria neigiamas emocijas – pyktį, susierzinimą, išgąstį ar stresą.

Ar jūs susiduriate su pykčiu kelyje ir kaip tai jus veikia? Pokalbis su klausytojais 13.37 val.

Lietuvoje pirmąkart  švenčiama Tarptautinė labdaros diena. Nevyriausybinės organizacijos Vilniuje pagerbia labdarai lėšas aukojusius geradarius, tariasi dėl bendrų veiksmų skatinant labdaros tradicijas. 

Taip pat laidoje naujausios žinios, orų prognozė, apžvalgininkės Ramunės Sotvarės Šemetienės komentaras, sporto pranešimai, rubrika „Jūs paskambinote į LRT RADIJĄ“, kalbos valandėlė. 

Vedėja Madona Lučkaitė. Redaktorius Vytautas Markevičius. 

„Lietuvos diena“ rugsėjo 5 d., ketvirtadienį, nuo 13.00 iki 15.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...