captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: kaip stiprinti Europos aukštojo mokslo vietą pasaulyje?

Ketvirtadienį ir penktadienį daugiau nei 150 atstovų iš Europos Sąjungos ir kitų šalių vilniujėe diskutuos, kaip skatinti tarptautiškumo plėtrą ir stiprinti Europos aukštojo mokslo vietą pasaulyje.
BFL nuotr.
BFL nuotr.

Ketvirtadienį ir penktadienį daugiau nei 150 atstovų iš Europos Sąjungos ir kitų šalių vilniujėe diskutuos, kaip skatinti tarptautiškumo plėtrą ir stiprinti Europos aukštojo mokslo vietą pasaulyje. Tai – vienas didžiausių renginių švietimo temoms aptarti per visą Lietuvos pirmininkavimo Europos Sąjungos Tarybai laikotarpį.

Ketvirtadienį Vilniuje prasideda tarptautinė konferencija, kurioje dėmesys bus skiriamas ES bendros užsienio ir saugumo politikos strategijoms bei prioritetams, demokratinių vertybių sklaidai, Rytų partnerystės aktualijoms.

Lietuvos rinktinė ketvirtadienio vakarą susitiks su Makedonijos komanda. Europos vyrų krepšinio čempuionato apžvalgą parengė Marius Andrijauskas.

Vėlų rugpjūčio 24-osios vakarą Biržuose žuvo septyniolikmetis. Šiuo metu vyksta ikiteisminis tyrimas. Generalinis policijos komisaras Saulius Skvernelis, pateikęs parlamentarams informaciją apie visas nusikalstamas gaujas šalyje, teigia, kad jokia nusikalstama gauja situacijos Biržuose nekontroliuoja. Kokios nuotaikos Biržuose šiandien? Zenonas Gipiškis lankėsi Biržuose ir kalbėjosi su vietos žmonėmis.

Dar laidoje – atsakymai į klausimus su rubrika „Jūs paskambinote į LRT RADIJĄ“, gamtininko Selemono Paltanavičiaus pasakojimas, spaudos apžvalgos, naujausios žinios, išsami orų prognozė.

Vedėjai Alvyda Bajarūnaitė ir Ramūnas Grumbinas. Prodiuserė Ilona Rūkienė.   

„Ryto garsai“ – rugsėjo 5 d., ketvirtadienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close