captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: prasideda Europos vyrų krepšinio čempionatas

Rugsėjo 4 d. Slovėnijoje prasidėsiančiame vyrų krepšinio čempionate dalyvaus 24 komandos. Lietuvos rinktinė trečiadienio vakarą susitiks su Serbijos komanda. Lietuvių kovas, kaip ir rungtynes dėl medalių, tiesiogiai transliuos LRT RADIJAS.

Rugsėjo 4 d. Slovėnijoje prasidėsiančiame vyrų krepšinio čempionate dalyvaus 24 komandos. Lietuvos rinktinė trečiadienio vakarą susitiks su Serbijos komanda. Lietuvių kovas, kaip ir rungtynes dėl medalių, tiesiogiai transliuos LRT RADIJAS, kuris yra  oficialus EUROBASKET 2013 transliuotojas. Rungtynes komentuos Linas Kunigėlis. 

Prasideda Popiežiaus Jono Pauliaus II viešnagės Lietuvoje 20-mečio minėjimo renginiai.

Kasmetinė aplinkosauginė akcija „Lašiša“ vyks iki lapkričio 20 d. Jau kelis dešimtmečius Lietuvoje siekiama atkurti jų pavojingai sumažėjusius išteklius, tačiau šioms pastangoms labiausiai trukdo brakonieriai, kurie gaudo neršti plaukiančias žuvis.

Trečiadienį Vilniuje prasideda Tarptautinė muzikologų konferencija, kurioje dalyvaus mokslininkai iš trijų kontinentų – Europos, Amerikos ir Azijos. Keturias dienas truksianti konferencija – svarbiausias 80-metį mininčios Lietuvos muzikos ir teatro akademijos jubiliejinės programos mokslinis renginys. 

Įrašas iš „Amerikos balso“ archyvų. JAV kongresmenų pasisakymų apžvalga, parengta 1974 metais, minint trijų Baltijos šalių okupacijos 34-ąsias metines. 

Jungtinėms Amerikos Valstijoms ieškant įrodymų, kad Sirija surengė nuodingų dujų ataką prieš civilius gyventojus, Vakarų valstybės ėmė tartis dėl galimos karinės intervencijos. Vis dėlto anksčiau rodytas didžiulis Amerikos, Didžiosios Britanijos ir Prancūzijos ryžtas įsikišti į Sirijos civilinį karą, jei pasitvirtins teiginiai dėl cheminio ginklo panaudojimo, dabar gerokai atslūgo, ir lieka neaišku, ar tarptautinė bendruomenė imsis kokių veiksmų sustabdyti žudynes. Trečius metus besitęsiantis Sirijos pilietinis karas jau dabar vadinamas didžiausia humanitarine nelaime po Šaltojo karo pabaigos. Jungtinių Tautų Pabėgėlių agentūros duomenimis, iš šalies jau pasitraukė beveik du milijonai gyventojų, o beveik septyniems milijonams pačioje Sirijoje reikia humanitarinės pagalbos. Daugiausia sirų pabėgėlių atvyko į kaimynines valstybes – Libaną, Jordaniją, Turkiją ir Iraką. Žurnalistė Eglė Merkytė lankėsi didžiausioje pabėgėlių stovykloje Jordanijoje. 

2013-ieji – Sveikatingumo metai. Pokalbis su sveikuoliu, žinomu keliautoju ir alpinistu Vladu Vitkausku.

Laidą veda Gabija Narušytė ir Artūras Matusas. Prodiuserė Ilona Rūkienė.

„Ryto garsai“ rugsėjo 4 d., trečiadienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ. 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...