captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Lietuvos diena“: koncernui „Gazprom“ nuolaidų nebus

Premjeras Algirdas Butkevičius sako, kad derantis su Rusijos koncernu „Gazprom“ dėl pigesnių gamtinių dujų, Lietuva bendrovei nedarys jokių nuolaidų. Tai Premjeras pareiškė prieš susitikimą su „Gazprom“ valdybos pirmininku Aleksejumi Mileriu.
BFL nuotr.
BFL nuotr.

Premjeras Algirdas Butkevičius sako, kad derantis su Rusijos koncernu „Gazprom“ dėl pigesnių gamtinių dujų, Lietuva bendrovei nedarys jokių nuolaidų. Tai Premjeras pareiškė prieš susitikimą su „Gazprom“ valdybos pirmininku Aleksejumi Mileriu. Kalbėdamas apie skalūnų dujas, Premjeras teigia, kad Vyriausybė netarpininkaus amerikiečių bendrovei „Chevron“ tariantis su vietos bendruomenėmis.

Aplinkos ministras Valentinas Mazuronis sako, kad valdančiosios koalicijos Politinė taryba antradienį svarsto, ar tęsti skalūnų dujų gavybos ir žvalgybos konkursą, JAV energetikos kompaniją „Chevron“ paskelbiant nugalėtoja. Pasak ministro, vis atidedamas laimėtojo skelbimas neturi teisinio pagrindo, o viešojoje erdvėje išsakoma pozicija, kad pirma reikia susitarti su vietos bendruomenėmis, turi būti paremta teisiškai. 

Dvišaliame Rusijos federalinės veterinarijos ir fitosanitarijos priežiūros tarnybos ir Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos vadovų susitikime svarstomi klausimai dėl lietuviškos atvėsintos mėsos eksporto į Rusiją atnaujinimo. Dvišalis susitikimas organizuotas tarptautinėje konferencijoje, kur diskutuojama apie klasikinio ir afrikinio kiaulių maro situaciją Europoje.

Prastai savo klientus aptarnaujantys Lietuvos verslininkai praranda daugiau nei 240 mln. litų per mėnesį – 2,9 mlrd. litų per metus, rodo bendras telekomunikacijų bendrovės „Bitė Lietuva“ ir „Swedbank“ tyrimas. Jo metu taip pat paaiškėjo, kad šalies gyventojai toleruoja prastą aptarnavimą – 55 proc. blogai aptarnautų respondentų paslaugos tiekėjo net neprašytų pasitaisyti.

Kokia jūsų nuomonė apie aptarnavimo kultūrą? Pokalbis su klausytojais 13.37 val.

Kaune prasideda architektūros festivalis –  pirmas toks tarptautinis architektūros renginys Lietuvoje su daugiau kaip 20 renginių per pora mėnesių.

Taip pat laidoje naujausios žinios, orų prognozė, savaitės komentaras, sporto pranešimai, kalbos valandėlė, internetinio portalo 15min.lt apžvalgininko Rimvydo Valatkos komentaras, etnologo Liberto Klimkos pastebėjimai.

Vedėja Madona Lučkaitė. Redaktorius Česlovas Burba.

„Lietuvos diena“ rugsėjo 3 d., antradienį, nuo 13.00 iki 15.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...