captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Mes, moterys“: jausmai krepšiniui ir „Mamų mugė“

Pirmoje laidoje po atostogų – moterys, kurios savo poilsio dienas dažnai paskiria krepšiniui, ir „Mamų mugės“ organizatorė Jurga Barbora Jauniškienė.

„Krepšinis – ir sportas, ir jausmas“,– sako teisininkė Arilda Narmontaitė, dabar išvykusi į Slovėniją palaikyti Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės. Turbūt nedaug kas žino, kad ir Kultūros paveldo departamento direktorę Dianą Varnaitę galima išvysti skanduojančią palaikymo šūkius tribūnose, tiek Lietuvoje, tiek užsienyje, kai žaidžia nacionalinė krepšinio komanda ar Vilniaus „Lietuvos rytas“. Pašnekovės sako, kad vis daugiau moterų ateina žiūrėti varžybų į arenas.

Dėvėtų drabužių parduotuvės, turgūs, prekyba internetu – šiuos būdus įsigyti naudotų vaikiškų prekių atradę daugybė Lietuvos šeimų. Jurga Barbora Jauniškienė prieš metus inicijavo naujus renginius, kuriuos jau galima vadinti masiniais: tai „Mamų mugės“. Į jas sunešama tūkstančiai naudotų prekių nėščiosioms, vaikų daiktų, o prekyba organizuojama pasitelkus būrį savanorių ir kompiuterines programas. Mugės rugsėjį vėl vyks Vilniuje ir Kaune. Apie renginio idėją, parsivežtą iš JAV, ir kaip verslininkės gyvenimas pasikeitė tapus karininko žmona ir sulaukus trijų vaikų – pokalbis su Jurga B. Jauniškiene antroje laidos dalyje.

Ved. Giedrė Čiužaitė.

Įsijunkite LRT RADIJĄ penktadienį, rugsėjo 6 d., 15.05 val. Kartojimas sekmadienį 09.03 val.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close