captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Muzikinis pastišas“ lankosi Prienų „Žiburio“ gimnazijoje

Mokslo metų pradžios proga susitikimas su Roma Ruočkiene ir jaunu, energingu choro „Žiburys“ kolektyvu. Kas traukia paauglius pertraukų tarp pamokų metu dainuoti lietuvių liaudies dainas, o per muzikos pamokas šokti?
Prienų „Žiburio“ gimnazija. www.ziburiogimnazija.lt nuotr.
Prienų „Žiburio“ gimnazija. www.ziburiogimnazija.lt nuotr.

Mokslo metų pradžios proga susitikimas su Roma Ruočkiene ir jaunu, energingu choro „Žiburys“ kolektyvu. Kas traukia paauglius pertraukų tarp pamokų metu dainuoti lietuvių liaudies dainas, o per muzikos pamokas šokti? Apie tokius ir panašius įpročius kalbėsimės su „Žiburio“ mokyklos choro vadove, kuriai šiemet suteiktas Metų mokytojos vardas. „Niekada nesvajojau būti muzikos mokytoja, norėjau būti lėktuvo pilote. Bet gyvenimas viską sudėliojo taip, jog esu čia, galbūt manęs čia ir nebūtų, jei ne vaikai.“ 

Kas dar be nuotraukų, diplomo ir likusių draugų dar galėtų priminti mokyklos laikus? Tai toks muzikos kūrinys, kurio daugelis nepamiršta visą gyvenimą, o per kiekvieną rugsėjo 1-ąją tikrai sugieda atmintyje išlikusio mokyklos himno melodiją – kartais sukurtą mokytojų, buvusių ar esamų mokinių ir kompozitorių. Juk kiekvieną kartą, išgirdę savo mokyklos himną, prisimename savo kelią mokykloje, lydimą  pirmųjų draugų, mokytojų, išdaigų, laimėjimų ir pralaimėjimų. 

Ved. Ieva Buinevičiūtė

„Muzikinis pastišas“ – rugsėjo 2 d., pirmadienį, nuo 12.10 iki 14.00 val. per LRT KLASIKĄ. Kartojama 22.10 val.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...