captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Lietuvos diena“: Klaipėdoje aptariama suskystintųjų gamtinių dujų terminalo statybos eiga

Kas mėnesį suskystintųjų gamtinių dujų terminalo statybą aptarianti valstybinė komisija šiandien posėdžiauja Klaipėdoje, kur susitinka su terminalo krantinių ir dujotiekių statytojais. Posėdžiui pirmininkauja Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius.
A. Ufarto (BFL) nuotr.
A. Ufarto (BFL) nuotr.

Kas mėnesį suskystintųjų gamtinių dujų terminalo statybą aptarianti valstybinė komisija šiandien posėdžiauja Klaipėdoje, kur susitinka su terminalo krantinių ir dujotiekių statytojais. Posėdžiui pirmininkauja Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius.  

Susitikimo su JAV prezidentu išvakarėse Dalia Grybauskaitė sako, kad energetinis saugumas yra viena svarbiausių temų, kurios bus aptariamos. Prezidentė šiandien išvyko į JAV, kur kartu su Estijos ir Latvijos vadovais susitiks su Baracku Obama. Susitikimas įvyks rytoj Baltuosiuose rūmuose, Vašingtone.

Seimo narė Rima Baškienė siūlo suteikti teisę savivaldybėms riboti prekybą alkoholiu renginiuose, kuriuose dalyvauja nepilnamečiai. Politikė įregistravo Alkoholio kontrolės įstatymo pataisas, pagal kurias savivaldybių tarybos įgytų teisę riboti ar uždrausti prekybą alkoholiniais gėrimais švenčių ir masinių renginių dienomis bei renginiuose, kuriuose dalyvauja jaunesni nei 18-kos metų asmenys.

Nuo rugsėjo penkiose Lietuvos mokyklose pradės veikti daugiafunkciai elektroniniai moksleivio pažymėjimai. Eksperimentui pasitvirtinus, tokius pažymėjimus žadama diegti ir kitose ugdymo įstaigose. Kortelėje bus integruotas moksleivio pažymėjimas, susietas su elektroniniu dienynu. 

Kaip Jūs vertinate siūlymą riboti prekybą alkoholiu jaunimo renginiuose? Pokalbis su Sveikatos mokslų universiteto docentu Aurelijus Veryga ir klausytojais.  

Lietuvai už misiją Afganistane reikėtų pasakyti BRAVO. Taip sako Jungtinių Valstijų ambasadorė Lietuvoje Deborah McCarthy. Būtent  Afganistanas, anot jos, yra puikaus abiejų šalių bendradarbiavimo ir globalių iššūkių sprendimo pavyzdys.

„Skype“ – jau dešimt.

Taip pat laidoje naujausios žinios, orų prognozė, publicisto Laimanto Jonušio komentaras, sporto pranešimai, rubrika „Jūs paskambinote į LRT RADIJĄ“, kalbos valandėlė.

Ved. Madona Lučkaitė. Red. Vytautas Markevičius.

„Lietuvos diena“ rugpjūčio 29 d., ketvirtadienį, nuo 13.00 iki 15.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...