captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Kultūros savaitė“: tiesioginė transliacija iš Kauno

Paskutinę vasaros dieną persikeliame į laikiną radijo studiją Vytauto Didžiojo karo muziejaus sodelyje. Su laidos svečiais diskutuosime, kokia kultūra šiandien kuriama Kaune, kokią modernią viziją turi šis miestas.

Paskutinę vasaros dieną persikeliame į laikiną radijo studiją Vytauto Didžiojo karo muziejaus sodelyje. Su laidos svečiais diskutuosime, kokia kultūra šiandien kuriama Kaune, kokią modernią viziją turi šis miestas, praeityje palikęs romantiškąjį Laikinosios sotinės įvaizdį, kokią būtį ir perspektyvas mato filosofai ir menininkai, akademikai ir jauni žmonės.

Kokį Kauno vaizdą šiandien matome ir kaip jis keičiasi? Pokalbis su architektu Daliumi Šarakausku ir fotomenininku Aleksandru Macijausku.

Ar egzistuoja Kauno identitetas, koks jis yra? Koks kultūros vyksmas būdingas šiam miestui? Pokalbis su filosofu Tomu Kavaliausku ir VDU Menų fakulteto dekane Ina Pukelyte.

Kaip sekasi Kaune gyventi jauniems žmonėms, kokios atsiveria perspektyvos? Pokalbis su jaunaisiais menininkais ir festivalio „Be stogo“ organizatoriumi Jurgiu Valiukevičiumi.

Kauno bendruomenė ir kultūra. Tiesioginis kompozitoriaus Giedriaus Kuprevičiaus komentaras ir pokalbis.

Kokios yra ypatingos Kauno vietos, kodėl nė iš vieno bokšto mes negalime pamatyti miesto vaizdo? Pokalbis su menotyrininke Rasa Žukiene.

Kaunas – aukštojo mokslo miestas. Kuo gyvena didžiosios aukštosios mokyklos kalbėsime su KTU rektoriumi Petru Baršausku ir VDU mokslo prorektoriumi Juozu Augučiu.

Rugpjūčio 31 dieną laukiame jūsų tiesioginėje Lietuvos radijo transliacijoje iš Vytauto Didžiojo karo muziejaus sodelio Kaune.

Ved. Gailutė Jankauskienė, Agnė Kairiūnaitė ir Jolanta Kryževičienė.

„Kultūros savaitė“ – rugpjūčio 31 d., šeštadienį, nuo 09.03 iki 11.00 val. per LRT RADIJĄ.

Laida kartojama rugsėjo 1 d. 00.05 val.  

 

 

 

Paskutinę vasaros dieną Lietuvos radijas persikelia į Kauną, į laikiną radijo studiją Vytauto Didžiojo karo muziejaus sodelyje.

Nuo 9 iki 11-os valandos laidoje „Kultūros savaitė“ apie Kauno kultūros dabartį ir ateitį, apie aukštąjį mokslą ir modernią miesto viziją kalbės filosofai, menininkai, akademikai ir jauni žmonės.

Nuo 15-os valandos prasidės pokalbiai apie muzikinį Kauną ir tiesioginė kariliono koncerto transliacija.

 

Filosofu Tomu Kavaliausku;

Kompozitoriumi Giedriumi Kuprevičiumi;

Menotyrininke Rasa Žukiene;

http://www.facebook.com/#!/pages/Kult%C5%ABros-savait%C4%97/231824880244882

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...