captcha

Jūsų klausimas priimtas

Rugsėjo 1-osios koncertas „Beauštanti aušrelė“ – tiesiogiai per LRT RADIJĄ

Rugsėjo 1 d. 19.00 val. per LRT RADIJĄ – tiesioginė transliacija iš Vilniaus S. Daukanto aikštės, kurioje vyks tradicinis šventinis koncertas „Beauštanti aušrelė“, skirtas mokslo metų pradžiai ir Laisvės dienai paminėti.
Choras "Ąžuoliukas". ELTA nuotr.
Choras "Ąžuoliukas". ELTA nuotr.

Rugsėjo 1 d. 19.00 val. per LRT RADIJĄ – tiesioginė transliacija iš Vilniaus S. Daukanto aikštės, kurioje vyks tradicinis šventinis koncertas „Beauštanti aušrelė“, skirtas mokslo metų pradžiai ir Laisvės dienai paminėti. Šiemet sukanka 20 metų, kai 1993 m. rugpjūčio 31 d. iš Lietuvos buvo išvesta Rusijos armija.

Koncerte dalyvaus: Viktorija Miškūnaitė, Jovita Vaškevičiūtė, Vytautas Juozapaitis, Jeronimas Milius, Algirdas Budrys, Vytautas Giedraitis, berniukų ir jaunuolių choras „Ąžuoliukas“ (meno vadovas ir vyr. dirigentas prof. Vytautas Miškinis), berniukų ir jaunuolių choras „Dagilėlis“ (meno vadovas ir dirigentas Remigijus Adomaitis), pianistas ir kompozitorius Laimis Vilkončius, Valstybinis choras „Vilnius“ (meno vadovas ir vyr. dirigentas prof. Povilas Gylys), Lietuvos kariuomenės orkestras (vyr. dirigentas kapitonas Egidijus Ališauskas), Valstybinis orkestras „Trimitas“ (vyr. dirigentas Ugnius Vaiginis).

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...