captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: ko tikimasi iš Baltijos šalių vadovų ir JAV prezidento susitikimo?

Prezidentė Dalia Grybauskaitė išvyksta į JAV, kur penktadienį kartu su Latvijos ir Estijos vadovais susitiks su JAV prezidentu Baracku Obama. Prezidentės interviu LRT RADIJUI apie vizitą, pokalbis su JAV ambasadore Lietuvoje Deborah McCarthy.
JAV prezidentas Barackas Obama. ELTA nuotr.
JAV prezidentas Barackas Obama. ELTA nuotr.

Prezidentė Dalia Grybauskaitė išvyksta į JAV, kur penktadienį kartu su Latvijos ir Estijos vadovais susitiks su JAV prezidentu Baracku Obama. Prezidentės interviu LRT RADIJUI apie vizitą, pokalbis su JAV  ambasadore Lietuvoje Deborah McCarthy.

Suskystintų gamtinių dujų terminalo statybą koordinuojanti Valstybinė komisija ketvirtadienį posėdžiaus Klaipėdoje, kur susitiks su terminalo krantinių ir dujotiekių statytojais.

Toliau pristatome naujojo LRT TELEVIZIJOS sezono laidas. Studijoje – laidos „Klaidos kaina“ vedėjas prof. Justinas Žilinskas ir prodiuseris Saulius Basijokas. 

Minėdami Sveikatingumo metus kiekvieno mėnesio paskutinįjį ketvirtadienį „Ryto garsuose“ skiriame laiko diskusijai konkrečia tema. Šįkart kalbėsime apie sveiką mitybą. Pašnekovai – Sveikatos apsaugos ministerijos Mitybos ir fizinio aktyvumo skyriaus vedėjas Almantas Kranauskas ir Sveikuolių sąjungos viceprezidentė Sigita Kriaučiūnienė. 

Taip pat tradicinė ketvirtadienio rubrika „Jūs paskambinote į LRT RADIJĄ“, Aurelijos Kaškelevičienės žvilgsnis į Suomijos ekonomiką ir gamtininko Selemono Paltanavičiaus pasakojimas apie karštą rugpjūtį gamtoje.

Laidą veda Gabija Narušytė ir Saulius Liauksminas. Prodiuserė Aušra Jūraitė.

„Ryto garsai“ rugpjūčio 29 d., ketvirtadienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...