captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: lietuviai nesupranta ekologiškumą žyminčių gaminių ženklų

Tyrimas parodė, jog beveik du trečdaliai Lietuvos gyventojų norėtų naudoti ekologiškus gaminius, tačiau didelė dalis iš jų neatpažįsta ženklų, kuriais žymimi ekologiškos gamybos sertifikatą turintys pramonės gaminiai.
BFL nuotr.
BFL nuotr.

Tyrimas parodė, jog beveik du trečdaliai Lietuvos gyventojų norėtų naudoti ekologiškus gaminius, tačiau didelė dalis iš jų neatpažįsta ženklų, kuriais žymimi ekologiškos gamybos sertifikatą turintys pramonės gaminiai.

Pavėlavus laiku atsiskaityti už nuomą, komunalines ar ryšių paslaugas, ateityje gali būti skaičiuojami mažesni delspinigiai.

Rugsėjo 2-ąją prasideda naujas LRT sezonas. Naujas laidas pristato LRT TELEVIZIJOS programų direktorius Rolandas Maskoliūnas ir nacionalinio šokio talentų konkurso „Šok su LRT“ prodiuseris Saulius Urbonavičius-Samas.

Iš „Amerikos balso“ archyvų: klausysimės ištraukų iš renginio Čikagoje, kur vyko Amerikos lietuvių krepšininkų rinktinės, išvykstančios į Australiją, pristatymas. Vakarą veda ir krepšininkus pristato Valdas Adamkus. Tai 1964 metų įrašas.

Dar laidoje – nacionalinės ir užsienio spaudos apžvalgos, naujausios žinios, išsami orų prognozė.

Laidą veda Alvyda Bajarūnaitė ir Artūras Matusas. Prodiuserė Aušra Jūraitė.  

„Ryto garsai“ – rugpjūčio 28 d., trečiadienį nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close