captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: ar tragiškas įvykis Biržuose nepasikartos kitų miestų gatvėse?

Antradienį Biržų rajono savivaldybės tarybos nariai aiškinsis kriminogeninę situaciją mieste. Į pasitarimą pakviesti rajono policijos vadovai. 
K. Vanago (BFL) nuotr.
K. Vanago (BFL) nuotr.

Biržų merė Irutė Varzienė po Biržų rajono žmones sukrėtusio nusikaltimo, kai šeštadienio vakarą miesto centre buvo nušautas 17-kos metų vaikinas ir sužeistas 15-kos metų moksleivis, kreipėsi į Biržų rajono apylinkės prokuratūrą, prašydama pradėti tyrimą dėl Biržų rajono policijos komisariato pareigūnų galimai netinkamai atliktų pareigų. Antradienį Biržų rajono savivaldybės tarybos nariai aiškinsis kriminogeninę situaciją mieste. Į pasitarimą pakviesti rajono policijos vadovai. Pokalbis su policijos generaliniu komisaru ir miesto vadove.

„Swedbank“ pristato naujausią ekonomikos apžvalgą 2014 ir 2015 metams. Ar pavyks Lietuvai įsivesti eurą, kada didės atlyginimai ir ar verta sunerimti dėl lėtėjančios Rusijos ekonomikos? Į šiuos klausimus atsakys „Swedbank“ vyriausiasis ekonomistas Nerijus Mačiulis.

LRT RADIJAS toliau pasakoja apie naujojo LRT sezono laidas. „Ryto garsų“ svečias – laidos „Keliai. Mašinos. Žmonės“ vedėjas Valdas Vilūnas.

Mažesniuose miestuose ir rajonuose startuoja saugaus eismo kampanija, priminsianti gyventojams, kad kelyje mažų nusižengimų nebūna. Statistika liudija, kad neprisisegtas saugos diržas ar šiek tiek viršytas greitis priveda prie skaudžių pasekmių. Tokia žinia nuskambės Lietuvos kooperatyvų sąjungos (Lietkoopsąjungos) narių parduotuvėse, kur bus įrengtas saugaus eismo informacinis – loto ratas, o gyventojai galės pasiimti pirkinių krepšelius su tamsiu paros metu praversiančiais atšvaitais. Socialinė informacinė akcija „Loto kelyje“ iš viso vyks 100 šio tinklo parduotuvių. 

Premjero Algirdo Butkevičiaus interviu LRT RADIJUI.

Laidą veda Deividas Jursevičius ir Saulius Liauksminas. Prodiuserė Aušra Jūraitė.  

„Ryto garsai“ rugpjūčio 27 d., antradienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ. 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...