captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Muzikiniame vidudienyje" – Užutrakio dvaras ir dainininkė Denise Fontoura

Paskutinio vasaros antradienio „Muzikiniame vidudienyje" kalbėsime apie nuostabią Lietuvos vietą – Užutrakio dvarą, kur nuolat vykstantys koncertai, festivaliai ir kiti renginiai pritraukia daug publikos.
Laidos vedėja Milda Arčikauskaitė ir dainininkė Denise Fontoura (viduryje).
Laidos vedėja Milda Arčikauskaitė ir dainininkė Denise Fontoura (viduryje).

Paskutinio vasaros antradienio „Muzikiniame vidudienyje" kalbėsime apie nuostabią Lietuvos vietą – Užutrakio dvarą, kur nuolat vykstantys koncertai, festivaliai ir kiti renginiai pritraukia daug publikos. Apie šį istorinį paveldą, taip pat apie besibaigiančius ir dar tik prasidėsiančius renginius mums papasakos Trakų istorinio nacionalinio parko direkcijos Kultūros projektų vadovas Antanas Ulčinas.

Pristatysime rugpjūčio 11 dieną festivaliui „Užutrakio vakarai“ priklausantį, Užutrakio dvare vykusį koncertą, kuriame grojo „Vilnius Jazz Orchestra", vadovaujamas Lietuvos saksofonininko Remigijaus Rančio, dalyvavo du svečiai: brazilų dainininkė Denise Fontoura, pastaruoju metu gyvenanti Estijoje, ir būgnininkas ir vokalistas iš Mozambiko Deodato Siquiras. Girdėsime pokalbį su Denise Fontoura.

Skambės Denise Fontoura dainos „Cabo Jam", „Conversa", „Follow the Rain".

Vedėja Milda Arčikauskaitė.  

„Muzikinis vidudienis“ – antradienį, rugpjūčio 27 d., 12.10 val. per LRT RADIJĄ.                  

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...