captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: ar pakankamos jaunimo žinios apie totalitarinių režimų aukas

Rugpjūčio 23-ioji Lietuvoje minima kaip Juodojo kaspino diena, prisimenant Molotovo–Ribbentropo pakto metines.
ELTA nuotr.
ELTA nuotr.

Šiandien Rugpjūčio 23-ioji Lietuvoje minima kaip Juodojo kaspino diena, prisimenant Molotovo–Ribbentropo pakto metines ir jo slaptuosius protokolus, kuriais stalininė Sovietų Sąjunga ir nacistinė Vokietija neteisėtai pasidalino Europą ir panaikino Baltijos šalių nepriklausomybę – sykiu ši diena yra  ir Europos totalitarinių režimų nusikaltimų aukų atminties diena .

Kaip kito atlyginimai per pastaruosius šešis mėnesius, kas sąlygojo atlyginimų pokyčius bei kaip įmonės planuoja koreguoti darbuotojų atlyginimus per artimiausius šešis mėnesius.

 Socialinės apsaugos ir darbo ministerija primena, kad moksleivių tėvai gali teikti prašymus nemokamam vaikų maitinimui gauti. Tėvai raginami nedelsti ir nemokamu maitinimu pasirūpinti iš anksto. Laiku nepateikus prašymo maitinimas gali vėluoti.

Šiandien prasideda tris dienas turksianti akciją „Būk pirmūnas“ per kurią savanoriai rinks mokyklines prekes vaikams iš sunkiai besiverčiančių šeimų.

Tyrimai rodo, jog tėvai pirmiausia nori, kad jų atžalos užaugusios turėtų gerą išsilavinimą, dirbtų mėgstamą darbą ir įgyvendintų savo svajones. Vis dėlto pinigus vaikų ateičiai kaupia tik kas dešimtas gyventojas.

 Penktadienio „Ryto garsų“ svečias – vienas geriausių Lietuvos floristų Marijus Gvildys. Šios ir kitos temos sykiu su žiniomis, orų prognozėmis, laikraščių apžvalgomis ir komentaru laidoje „Ryto garsai“.

Ved. Rūta Kupetytė ir Saulius Liauksminas.

Prodiuserė  Aušra Juraitė.

„Ryto garsai“ rugpjūčio 23 d.  penktadienį nuo 6.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...