captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: keramikai: Živilė Bardzilauskaitė-Bergins ir Juris Bergins

„Pasaulį Baltijos šalys, ypač Lietuva ir Latvija, galėtų sudominti savitumu. Mums būdingas baltiškas mąstymo būdas, persipinančios senosios baltų ir dabartinės idėjos bei tradicijos“, – sako Tarptautinio Baltijos šalių keramikos simpoziumo „Mes – redukcija 2013“ rengėjai lietuvė ir latvis Berginai. 
Laidos vedėja Alma Valantinienė.
Laidos vedėja Alma Valantinienė.

Esu sielovagis. Man svarbiausia – įlįsti į žmogaus vidų ir kažką išgauti iš jo gelmės, bet ne parodinės pusės“, – teigia fotomenininkas Algimantas Aleksandravičius, parodoje „Nuo fado iki...“ eksponuojantis ir šiais metais sukurtus portretus. 

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga. 

„Paradoksalu, kad  laisvės samprata laisvoje mūsų visuomenėje įgauna vis kitokių ir net niūrokų atspalvių, bet, manau, kad vyksta literatūros, kaip meno rūšies, statuso keitimasis ir pamažu grįžta vertybiniai kriterijai“, – optimizmo nepraranda rašytoja Giedra Radvilavičiūtė, kviesdama į jubiliejinį 10-ąjį tarptautinį literatūros forumą „Šiaurės vasara“, kurio tema šį kartą – „Laisvė rašyti“. 

„Pasaulį Baltijos šalys, ypač Lietuva ir Latvija, galėtų sudominti savitumu. Mums būdingas baltiškas mąstymo būdas, persipinančios senosios baltų ir dabartinės idėjos bei tradicijos“, – sako Tarptautinio Baltijos šalių keramikos simpoziumo „Mes – redukcija 2013“ rengėjai lietuvė ir latvis Berginai. Reportažas iš kūrybinių dirbtuvių Kaune.

 

Ved. Alma Valantinienė. 

„Ryto allegro“ rugpjūčio 22 d., ketvirtadienį, nuo 08.08 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...