captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: pakilusios pieno supirkimo kainos žemdirbių netenkina

Pavasarį protesto akcijomis sostinėje grasinę šalies pieno ūkių šeimininkai dabar tarsi nurimo. 

Pavasarį protesto akcijomis sostinėje grasinę šalies pieno ūkių šeimininkai dabar, tarsi, nurimo. Atrodo, kad priežastis galėtų būti keliais procentais padidėjusios pieno supirkimo kainos, tačiau su tuo nesutinka pieno gamintojų asociacijos pirmininkas Prienų rajono ūkininkas Jonas Vilionis, teigdamas, kad perdirbėjai žaidžia su žemdirbiais ir tik laiko klausimas, kada bus rengiamos protesto akcijos. 

Varėnos rajone esantis Dargužių kaimas iki šiol buvo gerai žinomas kaip istorinis gatvinis kaimas, išlaikęs dalį savo tradicijų. Prieš keletą metų kaimą pradėjo garsinti sūrių gamintojai, įkūrę kaime ypatingus Sūrininkų namus. O šiais metais Dargužiuose duris turėtų atverti dar ir Amatų centras. Planuojama, kad  jo veikla apims Dzūkijos regiono tradicinių produktų gamybą ir jų eksponavimą, įvairių amatų mokymą, pristatymą ir šventes.  

Su rubrika „Diena kaime“ šios savaitės laidose kalba Žemaitijos nacionalinio parko Kultūros paveldo skyriaus vedėja  Aldona Kuprelytė. Žemaitijos nacionalinis parkas užima beveik 22 tūkstančių hektarų plotą, jame daug gamtinių draustinių, gamtos paveldo objektų, kultūrinių vertybių. Ką ir kodėl renkasi turistai, koks pirmadienis buvo Plateliuose? 

Ved.  Arvydas Urba.

„Gimtoji žemė“ –  antradienį rugpjūčio 20d., 06.05 val. per LRT RADIJĄ 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...