captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: dailininkai Algirdas ir Remigijus Gataveckai

„Pasakodami asmeninę patirtį vaikščiojame plona riba, gali atrodyti, kad manipuliuojame savo istorija, tačiau tiesiog norime padėti vaikų namuose augantiems vaikams, suteikti jiems drąsos“, – sako  Algirdas Gataveckas.  
Dailininkai Algirdas ir Remigijus Gataveckai.
Dailininkai Algirdas ir Remigijus Gataveckai.

„Prašome, kad konkurse chorai kūrinius atliktų a capella. Šis reikalavimas yra ir savotiška dalyvių atranka, nes ne visi chorai išdrįsta dainuoti be akompanimento, todėl natūralu, kad konkurse dalyvauja stipresni chorai“, – apie tarptautinį sakralinės muzikos chorų festivalį-konkursą „Laudate Dominum“ pasakoja organizatorius muzikologas Paulius Andriuškevičius.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Čekijoje, Karlovy Varų mieste, vyksta 47-asis kino festivalis – vienas svarbiausių ir didžiausių kino festivalių Vidurio ir Rytų Europoje. Festivalio konkursinėje programoje šiemet pristatomas ir lietuvių kūrinys – Kristinos Buožytės filmas „Aurora“. 

„Norėjau kalbėti apie temas, kurios yra arčiausiai manęs. Taip atsirado vaikų globos namų, erdvės, kurioje pats augau, tema. Pasakodami asmeninę patirtį su broliu vaikščiojame plona riba, gali atrodyti, kad manipuliuojame savo istorija, tačiau tiesiog norime padėti vaikų namuose augantiems vaikams, suteikti jiems drąsos, keisti kritinę žmonių nuomonę“, – sako Algirdas Gataveckas, šiuolaikinio meno mugėje ARTVILNIUS už projektą „Poveikis“ komisijos pripažintas geriausiu jaunuoju menininku, o žiūrovų išrinktas geriausiu kūrėju. Pokalbis su projekto autoriumi ir darbą įgyvendinti padedančiu broliu Remigijumi Gatavecku. 

Ved. Raminta Jonykaitė.

„Ryto allegro“ – liepos 4 d., trečiadienį, nuo 08.08 iki 10.00 val. per „Klasikos“ programą.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...