captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: ūkininkas kaltina valdininkus žlugdant veislininkystę

Marijampolietis ūkininkas V. Augustanavičius tvirtina, jog dėl valdininkų nekompetencijos bei atsakomybės stokos jo ūkyje ir apskritai šalyje mažėja karvių, gali išnykti Lietuvos juodmargiai galvijai.

Žemdirbiai ne kartą kaltino Valstybinę gyvulių veislininkystės priežiūros tarnybą prie Žemės ūkio ministerijos dėl aukštyn kojom apverstos veislininkystės sistemos, strategijos, prioritetų ir atsakomybės stokos, abejojo įmonių reorganizavimo skaidrumu ir viešumu. Marijampolietis ūkininkas V. Augustanavičius tvirtina, jog šios ir panašios  priežastys lėmė, kad jo ūkyje ir apskritai šalyje mažėja karvių, gali išnykti Lietuvos juodmargiai galvijai.

Rokiškio rajono Obelių seniūnijoje prasmingu vietos gyventojų laisvalaikiu, įvairių renginių organizavimu rūpinasi ne tik kultūros darbuotojai. Visa ši veikla sunkiai įsivaizduojama be kaimo bendruomenių. Labai aktyvios Aleksandravėlės, Antanašės, Pakriaunių, Kairelių kaimų bendruomenės. Nė viena šventė ar koks nors kitas renginys nevyksta ir be Obelių seniūnijos administracijos pagalbos.

Ved. Regina Montvilienė.

„Gimtoji žemė“ – trečiadienį, liepos 4 d., 06.03 val. per Lietuvos radiją.

 

 

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...