captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: ar žinome savo – ES piliečio teises?

Organizuojami vieši masiniai informaciniai renginiai „Ir atostogaudamas būk aktyvus europietis: ar tikrai žinai savo teises?“  

Šie metai paskelbti Europos piliečių metais. Per juos siekiama didinti informuotumą apie Europos Sąjungos  piliečių teises. Siekdama priminti ES teises ir paskatinti jomis naudotis, Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje rugpjūčio 16–17 d. Palangoje ir 31 d. Druskininkuose organizuoja viešus masinius informacinius renginius „Ir atostogaudamas būk aktyvus europietis: ar tikrai žinai savo teises?“ 

Nuo rugpjūčio 16 d. 16 val. iki rugpjūčio 19 d. 8 val. bus atnaujinta „Sodros“ informacinė sistema.

Dėl to nurodytu laikotarpiu klientai negalės prisijungti prie Elektroninės gyventojų aptarnavimo sistemos, Elektroninės draudėjų aptarnavimo sistemos, Elektroninės nedarbingumo pažymėjimų sistemos , galimi ir kitų sistemų laikini sutrikimai. 

Šiandien  prasideda dvi dienas truksiantis jubiliejinis 20-asis festivalis „Visagino Country“, kasmet sukviečiantis kantri stiliaus gerbėjus ir visus, vertinančius gyvai atliekamą muziką. Didžiųjų koncertų metu pasirodys atlikėjai iš Lietuvos ir užsienio šalių, festivalio lankytojus džiugins įvairūs kiti  renginiai.

Šios ir kitos temos kartu su žiniomis, komentaru, laikraščių apžvalgomis, verslo naujienomis bei  muzika – „Ryto garsuose“.

„Ryto garsai“ rugpjūčio 16 d., penktadienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

Ved. Alvyda Bajarūnaitė ir Saulius Liauksminas.

Prodiuserė Aušra Juraitė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...