captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: Kiek svarbus mums dar vieno stambaus investuotojo atėjimas į Lietuvą

Šiandien duris Vilniuje atveria IKEA – didžiausias baldų parduotuvių tinklas pasaulyje. 

Šiandien duris Vilniuje atveria IKEA – didžiausias baldų parduotuvių tinklas pasaulyje. Švedų įmonė Vilniuje įsikūrė netoli oro uosto, Žirnių gatvėje. Ikėjoje parduodami nebrangūs baldai, kuriuos klientai nusiveža namo ir susikonstruoja patys. Svarstoma, kokią įtaką tokio didelio prekybos centro atidarymas padarys baldais prekiaujantiems verslininkams. 

Specialistai primena, kad iki rugsėjo vidurio vaikai turi pasitikrinti sveikatą. Artėjant mokslo metams, tėvai raginami nedelsti  ir vaikų sveikata pasirūpinti iš anksto. Šeimos gydytojas turi įvertinti vaiko sveikatą, o radęs pakitimų siųsti konsultacijai pas specialistus arba tyrimams. Plačiau apie tai kalbamės su Sveikatos apsaugos ministerijos šeimos sveikatos skyriaus vyriausiąją specialiste Valerija Tabariene. 

Rytoj Lietuvoje nedarbo diena – Žolinės šventė. Ne vienam ši šventė tapo galimybe pasiilginti savaitgalį ir į darbą neiti keturias dienas. Jau dabar pajūrio verslininkai skaičiuoja, kad šiam ilgajam savaitgaliui vietų nakvynei pajūryje beveik nėra.

Sveikatingumo metų organizatoriai ragina ne tik sveikiau maitintis ar daugiau judėti, bet ir atsisakyti žalingų įpročių. Taip gyventojai skatinami prisiimti atsakomybę už savo sveikatą, kuri, kaip rodo mokslo tyrimai, yra paties žmogaus rankose. Šiandien tęsiame pokalbį apie tai, kodėl verta atsisakyti svaigalų ir toliau kalbamės su viešosios įstaigos Blaivios pramogos komanda. Organizacija rengia vakarėlius, kuriuose nėra alkoholio ar kitų narkotinių medžiagų, skatinamas judėjimas, sveika mityba bei kitos sveikatingumo idėjos. Šį kartą eteryje vienas iš tokių vakarėlių organizatorių Aurimas Šernas.

Šios ir kitos temos sykiu su žiniomis, laikraščių apžvalgomis, orų prognozėmis ir dienos komentaru.

 

„Ryto garsai“ trečiadienį, rugpjūčio 14 d. nuo 6.30 iki 10 val. per LRT Radiją.

Laidą veda Rūta Kupetytė ir Saulius Liauksminas.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...