captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: daugiausiai pažeidimų ir nelaimingų atsitikimų – statybose

Valstybinės darbo inspekcijos pareigūnai tęsia birželį prasidėjusią akciją „Statybvietėse – saugus darbas“ ir aktyviai tikrina, kaip laikomasi darbuotojų saugos ir sveikatos reikalavimų.
BFL nuotr.
BFL nuotr.

Valstybinės darbo inspekcijos pareigūnai tęsia birželį prasidėjusią akciją „Statybvietėse – saugus darbas“ ir aktyviai tikrina, kaip laikomasi darbuotojų saugos ir sveikatos reikalavimų. Žadama  įdėmiau pasižvalgyti ir prasidėjusios rugiapjūtės  laukuose. Pokalbis su Valstybinės darbo inspekcijos vadovu Viliumi Mačiulaičiu.

Ar tamsoje bandei rasti savo batus? Ar kada nors užsimerkei vien tam, kad pajaustum tamsą? Ar pagalvojai tuomet, kaip jaučias neregiai?  – klausia projekto ,,Pažinti ir suprasti neregį“ rengėjai .
Projekto tikslas – leisti pažinti regintiesiems neregius, skatinti toleranciją ir atvirą, nuoširdų, klausančio ir išklausančio santykį. Kaip sekasi susikalbėti, aiškinsimės su projekto vadove Vaida Butautaite ir viena dalyvių Agne Kurpyte.

Šeštadienį  sūrininkai iš visos Lietuvos skubės į Druskininkus: čia pirmą kartą rengiamas Sūrių festivalis. Festivalio svečiai turės galimybę stebėti sūrio gamybą, vyks degustacijos ir kūrybinės dirbtuvės vaikams, veiks fotografijų paroda, taip pat žada, jog Sūrių festivalis bus unikali proga smulkiesiems gamintojams susitikti ir pasidalyti patirtimi. „Ryto garsų“ pašnekovas – vienas iš festivalio organizatorių, sūrininkas iš Dzūkijos Audrius Jokubauskas.

 Vudstoko festivalis Lenkijoje praėjusį savaitgalį sutraukė pusė milijono lankytojų. Nemokamą muzikos, meno ir pasaulėžiūros renginį kasmet organizuoja Didysis orkestras iš Kalėdų labdaros fondo. Jis kaimyninėje šalyje renka lėšas vaikams gydyti. 19-ame Lenkijos Vudstoke lankėsi Giedrė Trapikaitė.

Šios ir kitos temos kartu su žiniomis, orų prognozėmis – „Ryto garsuose“.

„Ryto garsai“ – rugpjūčio 10 d., šeštadienį, 7.30–9.00 val.

Ved. Artūras Matusas.

Prodiuserė Aušra Juraitė.    

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...