captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsų savaitė“: ar Lietuvoje prigis savanorystės muziejuje idėja?

Nacionalinis muziejus Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmai, be visų muziejams būdingų veiklų – istorijos ir kultūros paveldo tyrimo ir pristatymo bei saugojimo, ėmė skleisti kultūros savanorystės idėją. 
Valdovų rūmų muziejus. ELTA nuotr.
Valdovų rūmų muziejus. ELTA nuotr.

Muziejus jau sudarė pirmąsias bendradarbiavimo sutartis dėl savanoriškos pagalbos vykstant renginiams, dalis savanorių įtraukti į rezervo sąrašą.

Apie savanorystę  muziejuje kalbamės su Valdovų rūmų muziejaus direktoriaus pavaduotoja Jolanta Karpavičiene. 

Šiandien grįžtantiems iš pajūrio  vairuotojams yra ruošiamas platesnis kelias, kad būtų išvengta spūsčių magistralėje Klaipėda–Vilnius. Informuoja monės „Automagistralė“ direktoriaus pavaduotojas kelių priežiūrai Mindaugas Rinkevičius.

Žurnalistas Vilius Kavaliauskas sako norėjęs parašyti knygą apie žmones, kurie kūrė prieškario Lietuvą ir garsino šalies vardą. „Istorija gali daug ko pamokyti šiandieniniam gyvenimui. Žinodami ją geriau suprasime ir įvertinsime greta gyvenančius“, – teigia Vilius Kavaliauskas su bendraautorių pagalba sudaręs knygą „Pažadėtoji žemė Lietuva“, kurioje rašoma, kaip Lietuvos žydai dalyvavo kuriant valstybę 1918–1940 metais. Indrės Anskaitytės pokalbis apie šią savaitę pasirodysiančią knygą su jos sudarytoju Viliumi Kavaliausku. 

Ištraukos iš „Amerikos balso“ lietuviškųjų archyvų – klausysimės žurnalisto Povilo Labanausko parengto interviu su aktoriumi, buvusiu Lietuvos vyčių pirmininku Juozu Bouli-Bolevičiumi.

,,Ryto garsų savaitė“ – rugpjūčio 11 d., sekmadienį, 08.05–9.00 val.

Ved. Artūras Matusas.

Prodiuserė Aušra Juraitė. 

 

 

 

 

 

  

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...