captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: karščiausia metų diena per darbymetį javų laukuose

Apie darbymečio javų laukuose eigą, darbus ir rezultatus, rūpesčius ir džiaugsmus penktą rytą iš eilės pasakoja Kauno rajono ūkininkas Romas Majauskas.
BFL nuotr.
BFL nuotr.

Apie darbymečio javų laukuose eigą, darbus ir rezultatus, rūpesčius ir džiaugsmus penktą rytą iš eilės pasakos Kauno rajono ūkininkas Romas Majauskas. Jau aptarėme žieminių kultūrų derlių, kuris supiltas aruode, kalbėjome apie nelengvą ir dažnai nenumatytų rūpesčių padiktuojančią žemdirbių veiklą. Koks buvo ketvirtadienis – sinoptikų prognozuota karščiausia šiemet diena Romo Majausko ūkyje?

Statistika patvirtina, kad  pastaraisiais šalyje metais daugėja avių ir ožkų. Keliaudami po kraštą, ypač ten, kur žemės labiau tinkamos gyvulininkystei, dažnai regime besiganančias didesnes ar mažesnes avių bandas, kiek mažiau, bet taip pat ir ožkų būrelius. Pastebima tendencija, kad ožkų auginimo imasi ir buvę miestiečiai. Tikriausia, net artimuosius ir draugus nustebino muzikantės Irinos Putrimienės ir verslininko Valerijaus Šuvalovo pasiryžimas auginti šiuos mielus gyvūnėlius. Dabar ūkyje Birštono savivaldybėje yra 18 ožkų, o iš jų pieno gaminami sūriai.

 Ved.  Arvydas Urba.

„Gimtoji žemė“ – penktadienį, rugpjūčio 9 d., 06.05 val. per LRT RADIJĄ.

   

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close