captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: kaip ištverti kaitrą?

Meteorologai įspėja apie šiandien būsiančią ekstremalią kaitrą. Sinoptikai prognozuoja, jog termometrų stulpeliai daug kur rodys 35, o miestuose gali pakilti ir iki 37 laipsnių karščio – tai, anot jų, gali būti karščiausia diena šią vasarą. Kaip elgtis tokią dieną?

Meteorologai įspėja apie šiandien būsiančią ekstremalią kaitrą. Sinoptikai prognozuoja, jog termometrų stulpeliai daug kur rodys 35, o miestuose gali pakilti ir iki 37 laipsnių karščio – tai, anot jų, gali būti karščiausia diena šią vasarą. Kaip elgtis tokią dieną? Apie tai kalbame 9.30 val.

Taip pat laidoje prisiminsime prieš penkerius vykusį Rusijos ir Gruzijos karą, aiškinsimės, kodėl svarbu informuoti Lietuvoje apie užsienyje sudarytas santuokas, ir domėsimės, kuo įdomus šiandien atidaromas pirmasis Baltijos šalyse tankodromas.

Kaip visuomet ketvirtadieniais, į klausytojų klausimus atsakome su rubrika „Jūs paskambinote į LRT RAIJĄ“, užsienio verslo naujienose – Nijolės Drūto žvilgsnis į Lenkijos ekonomiką ir gamtininko Selemono Paltanavičiaus pasakojimas apie karštą rugpjūtį gamtoje

„Ryto garsai” – rugpjūčio 8 d., ketvirtadienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

Laidą veda Gabija Narušytė ir Artūras Matusas.

Prodiuserė Aušra Juraitė.  

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close